رئیس اداره ثبت احوال بروجرد:

لرستان خبر: رئیس اداره ثبت احوال بروجرد گفت: تعداد موارد ثبت شده طلاق در مدت مشابه سال گذشته 207 مورد بوده که با کاهش 6.3 درصدی به 194 مورد رسیده است.

به گزارش لرستان خبر، علیرضا زراسوند عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد ولادت و وفات در شهرستان بروجرد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.

 

وی افزود: در سال گذشته تعداد ولادت ثبت شده در سه ماهه نخست سال یک هزار و 507 مورد و تعداد وفات ثبت شده در این شهرستان 454 مورد بوده است.

 

رئیس اداره ثبت احوال بروجرد با اشاره به کاهش سه درصدی و 18 درصدی به تربیت تعداد ولادت و وفات، عنوان کرد: تعداد ولادت ثبت شده در سه ماهه نخست امسال یک هزار و 464 مورد و تعداد وفات ثبت شده 382 مورد بوده است.

 

وی با اشاره به رشد 19 درصدی آمار ازدواج در بروجرد، تصریح کرد: در سه ماهه نخست سال گذشته تعداد آمار ازدواج 858 مورد بوده که امسال این آمار به یک هزار و 56 مرود افزایش یافته است.

 

زراسوند بیان کرد: تعداد موارد ثبت شده طلاق در مدت مشابه سال گذشته 207 مورد بوده که با کاهش 6.3 درصدی به 194 مورد رسیده است.

 

وی با اشاره به 34 مورد تغییر نام و 48 مورد نام خانوادگی در سه ماهه نخست امسال، خاطرنشان کرد: در این مدت از تعداد ولادت ثب شده 736 مورد دختر و 728 مورد پسر بوده‌اند.

 

رئیس اداره ثبت احوال بروجرد گفت: در این مدت یک هزار و 910 جلد شناسنامه مکانیزه برای بزرگسالان، 620 کارت ملی و 379 کارت هوشمند ملی صادر و تحویل متقاضیان شده است.

 

وی افزود: از تعداد ولادت‌های ثبت شده 35 مورد مربوط به دوقلوزایی و یک مورد سه قلوزایی در بروجرد ثبت شده است.

 

انتهای پیام/پ

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات