لرستان خبر گزارش می‌دهد؛

زن لرستانی بعد از اینکه مورد ضرب و شتم قرار گرفته از قسمت صورت دچار اسیدپاشی شده و و دختر 8 ساله وی نیز از ناحیه دست و پا دچار سوختگی شد

به گزارش لرستان خبر، عامل اسیدپاشی  عصر روز سه شنبه ، روستای بلوران شهرستان کوهدشت، که ( ش . ق ) نام دارد، پس از درگیری و مجروح کردن زن برادر و برادر زاده 8 ساله خود و متواری  شدن، عصر دیروز چهارشنبه توسط پرسنل نیروی انتطامی شهرستان کوهدشت در کوه های اطراف منطقه بلوران  این شهرستان دستگیر شد.

 

فرد مذکور که دچار بیماری روحی روانی است روز سه شنبه دوم تیرماه  پس از ضرب شتم همسر برادرش،  اقدام به اسید پاشی به  فاطمه ۸ ساله برادرزاده خود کرد و تلاش های مادر فاطمه برای نجات جان تک فرزندش از دست عموی جانی ، باعث درگیری  می شود که  پس از ضرب و شتم  زن برادر  بوسیله چاقو  مقدار زیادی اسید به وی می پاشد.

 

این مادر 39 ساله از قسمت صورت دچار اسیدپاشی شده و دختر 8 ساله وی نیز از ناحیه دست و پا دچار سوختگی شده که پس از این حادثه مصدومین به خرم آباد منتقل و بعد از مداوای اولیه برای اقدامات پزشکی به تهران منتقل شدند.

 

بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی میزان سوختگی در مادر  حدود 40 درصد و در قسمت صورت،سر، گردن و پشت بوده و میزان سوختگی دختر وی نیز 20 درصد و از ناحیه دست و پا بوده و وضعیت آنها حاد نست .

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • ناشناس

    این چه وضع تنظیم خبره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خیلی داغونه

نظرات