نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

لرستان خبر: نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: برداشته شدن یک‌جای تمام تحریم‌ها در زمان انعقاد توافقنامه و عدم تحقق گفت‌و‌گو با دانشمندان هسته‌ای ایران با بیگانگان از دیگر نکات قابل توجه در سخنان مقام معظم رهبری است.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیداحمد میرعمادی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه خرم‌آباد ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری اظهار داشت: سخنان مقام معظم رهبری مسیر حرکت دولت، ملت و مذاکره‌کنندگان هسته‌ای را مشخص کرد.

 

وی با اشاره به نکات سخنرانی مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران و مسئولان نظام، افزود: استفاده از اوصافی نظیر شجاع، متدین و امین برای تیم مذاکره‌کننده و تمجید از آن‌ها سبب ایجاد همدلی و هم‌زبانی در جامعه شد.

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به وحدت ایجاد شده در موضوع هسته‌ای در کشور،عنوان کرد: مقام معظم رهبری تلاش کردند تا پشتوانه بزرگی برای مذاکره کنندگان ایجاد کنند که با داشتن اطمینان به پشتوانه ملت در دفاع از حق ملت ایران در برابر زیاده‌خواهی آمریکا بایستند.

 

وی تصریح کرد: مقام معظم هبری اهداف اصلی و بدعهدی‌های آمریکا را برشمردند و تأکید کردند که آمریکا در تلاش است تا فناوری هسته‌ای ایران را از بیخ نابود کند.

 

میرعمادی بر ایستادگی ملت ایران در سایه حمایت رهبری در مقابل دشمنان تأکید و بیان کرد: مردم یکپارچه از حقوق هسته‌ای خود دفاع می‌کنند و تا آخرین قطره خون در این راه ایستادگی می‌کنند.

 

وی با اشاره به این‌که مقام معظم رهبری تمام خطوط قرمز ملت ایران را مشخص کردند، خاطرنشان کرد: برداشته شدن یک‌جای تمام تحریم‌ها در زمان انعقاد توافقنامه و عدم تحقق گفت‌و‌گو با دانشمندان هسته‌ای ایران با بیگانگان از دیگر نکات قابل توجه در سخنان مقام معظم رهبری است.

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با شااره به روز جهانی مبارزه با موادمخدر، گفت: تنها کشوری در به صورت جدی در زمینه مبارزه با موادمخدر تلاش می‌کند، جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی ضمن تأکید بر این‌که مردم باید در گام نخست برای مبارزه با این معضل به پا خیزند، افزود: مبارزه با موادمخدر نیازمند عزم ملی است چراکه تاکنون اقداماتی در این زمینه انجام شده اما کافی نیست.

 

میرعمادی عنوان کرد: ارتباط سه درصد مرگ‌و‌میرهای کشور با اعتیاد، بروز اختلافات در زندگی، گوشه‌گیری و بی‌مصرف شدن فرد در جامعه از جمله نتایج روی آوردن افراد به موادمخدر است.

 

وی به حمایت آمریکا و قدرت‌های جهانی از تولید موادمخدر اشاره و تصریح کرد: با وجود این‌که بسیاری از ظلم و جنایات ریشه در موادمخدر دارند اما متأسفانه تولید آن در حال افزایش است.

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان به سالروز سوء قصد به مقام معظم رهبری در 6 تیر اشاره و بیان کرد: خداوند متعال با حفظ مقام معظم رهبری در این روز از این حادثه از سوی منافقان، ایشان را ذخیره‌ای برای ایران امروز قرار داد.

 

وی با اشاره به سالروز شهادت شهسد بهشتی و 72 تن از یارانش، خاطرنشان کرد: با وجود این‌که هدف دشمن از این حادثه تضعیف نظام بود اما انقلاب الهی ایران با ایستادگی در مقابل دشمنان سبب رسوایی خود آن‌ها شد.

 

انتهای پیام/پ

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات