رئیس کمیته امداد پلدختر:

لرستان خبر: رئیس کمیته پلدختر گفت: در ماه مبارک رمضان امسال تاکنون سفره‌های افطاری برای 650 نفر از نیازمندان روزه‌دار و ایتام در پلدختر پهن شده تا از غذای گرم بهره‌مند شوند.

به گزارش لرستان خبر، علی‌میرزا خدائی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در شهرستان پلدختر اظهار داشت: کمیته امداد پلدختر در راستای خدمات‌رسانی بهتر به مددجویان خود در ماه مبارک رمضان برنامه‌های مختلفی را اجرایی کرده است.

 

وی افزود: طرح اطعام مددجویان، اطعام نیازمندان، طرح مفتاح‌الجنه و طرح اکرام ایتام از جمله برنامه‌های کمیته امداد پلدختر در ماه مبارک رمضان است.

 

رئیس کمیته امداد پلدختر بر تلاش کمیته امداد بر جلب رضایت مددجویان تأکید و عنوان کرد: در ماه مبارک رمضان مهم‌ترین برنامه‌ای که توسط این نهاد در پلدختر اجرا می‌شود، طرح اطعام و افطار روزه‌داران نیازمند است.

 

وی همکاری و همیاری خیران ونیکوکاران را در اجرای برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان مؤثر دانست و تصریح کرد: در راستای برطرف نمودن مشکلات ایتام، همراه خیران و نیکوکاران تلاش و جمایت خود را برای رفع نیاز فرزندان معنوی خود به کار گرفته‌اند.

 

خدایی با اشاره به این‌که امسال 62 میلیون تومان برای افطار نیازمندان هزینه شده است، بیان کرد: در ماه مبارک رمضان امسال تاکنون سفره‌های افطاری برای 650 نفر از نیازمندان روزه‌دار و ایتام در پلدختر پهن شده تا از غذای گرم بهره‌مند شوند.

 

انتهای پیام/پ

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات