فرمانده انتظامی بروجرد:

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: نیروی انتظامی در اکتشافات جدید خود در پرونده قتل مشکوک مادر و دختر بروجردی به سرنخ هایی جدیدی از این جنایت رسیده است.

پسر 14 ساله خانواده پرده از راز قتل مادر و خواهر 12 ساله خود که روز شنبه گذشته توسط سمی مهلک مسموم شده و در دم جان باختند، برداشت.

 

سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی بروجرد با اشاره به علت قتل این دو نفر اظهار داشت: پس از اطلاع نیروی انتظامی شهرستان بروجرد مبنی بر مسمومیت مشکوک اعضای یک خانواده، با حضور در محل به بررسی علل و دلایل این حادثه پرداخته شد.

 

وی با اشاره به اینکه رسیدگی به این پرونده از همان ساعات اولیه در دستور کار پلیس قرار داده شد، عنوان کرد: مادر و دختر 12 ساله این خانواده به دلیل شدت مسمومیت در دم جان باختند و پسر 14 ساله آنها به علت شدت مسمومیت حال نامساعدی داشته که به منظور رسیدگی و درمان بیشتر به خرم‌آباد منتقل شده است.

 

وی به اعترافات تکان دهنده پسر 14 ساله این خانواده پس از بیهوشی اشاره و خاطرنشان کرد: پسر خانواده پس از به هوش آمدن در بیمارستان راز مرگ مشکوک خواهر و مادرش خو را فاش کرد و در نخستین اظهارات خود به قتل عمدی آنها توسط پدر خود اعتراف کرد.

 

فرمانده انتظامی بروجرد بیان کرد: این پسر نوجوان در اعترافات خود به پلیس از وجود اختلافات و دعواهای شدید میان مادر و پدرش اعتراف کرد و گفت در روز حادثه پدرم برای پایان دادن به دعواها و آشتی با مادرم اقدام به تهیه غذا از بیرون از منزل کرد و در حالی که به نظر می رسید دعواها دیگر تمام شده بود، پدرم به همه ما سه عدد قرص انرژی زا داد که بخوریم.

 

دلیری افزود: پسر خانواده در ادامه اظهارات خود نقل کرده است که پس از مدتی کوتاه خواهرم و سپس مادرم درد شدیدی گرفتند و بیهوش به زمین افتادند و من نیز که احساس درد می کردم خود را به سختی به بیرون از خانه رساندم و از مردم کمک خواستم.

 

وی با بیان اینکه اظهارات اخیر پسر خانواده پرده از راز مرگ مشکوک مادر و دختر این خانواده برداشته است، تصریح کرد: به منظور تکمیل پرونده این جنایت هولناک ضرورت دارد اعترافات پدر خانواده نیز به ثبت رسیده و مورد تایید قرار گیرد و پس از نهایی شدن علت قتل، در این خصوص به شهروندان اطلاع رسانی می شود.

 

فرمانده انتظامی بروجرد خاطرنشان کرد:  پدر این خانواده پس از دستگیری توسط ماموران نیروی انتظامی در روز حادثه  در ترمینال بروجرد منکر قتل اعضای خانواده خود شده است.

 

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات