نصرالله رادش بازیگر نقش های طنز سینما و تلویزیون در اقدامی قابل تحسین به حمایت از کارهای هنری و دستی مردم در صفحه ی شخصی خود پرداخته است.

به گزارش لرستان خبر، هنرمندان و بازیگران و افراد مشهور جامعه همواره تاثیر زیادی بر روی فرهنگ و رفتارهای اجتماعی جامعه داشته و دارند و از آن ها توقع می رود از این تاثیر و نقش خود در جهت مثبت و فرهنگ سازی استفاده کنند. این روزها شاهد آن هستیم که بعضی از هنرمندان با توجه به توانایی و پتانسیل خود به نوعی در زاه قدم بر میدارند و هر کدام در حیطه ای سعی در ترویج رفتار و فرهنگ های درست در جامعه دارند.

در روزهای گذشته خبرهای زیادی از اقدامات ارزشمند و مثبت هنرمندان مثل راه اندازی کمپین حمایت از محیط زیست مجازی توسط امین زندگانی و یا هشتگ #لطفا_توهین_نکنید توسط علیرام نورایی منتشر شد.

 

نصرالله رادش بازیگر نقش های طنز سینما و تلویزیون در اقدامی قابل تحسین به حمایت از کارهای هنری و دستی مردم در صفحه ی شخصی خود پرداخته است. رادش در توضیحات صفحه ی شخصی اش نوشته است : "سلام.اگه کاره دستی ای انجام میدین که فکرمیکنین به حمایته بنده نیازمندین،در دایرکت بذارین.نیتم کمک به عزیزانیه که درآمدشون از فروشه کاراشون ناچیزه....."

 

او با معرفی افراد و توانایی ها و کارهای آن ها سعی در کمک و حمایت از آنها دارد تا به نوعی از هنرایرانی و در عین حال تولید ملی حمایت کند و به اقتصاد و کار مخاطبان کمک می کند.

با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی و تاثیرات فراوانی که در جامعه و علی الخصوص جوانان جامعه دارند نیاز به این گونه حرکات و کمپین ها برای فرهنگ سازی و الگوسازی و حمایت از تولیدات داخلی و ... بیش از پیش حس می شود و امیدواریم هنرمندان و افراد مشهور جامعه نقش خود را در این مسیر به خوبی ایفا کنند.منبع:فرهنگ نیوز

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات