انجمن اربعین حسینی در اروپا قصد دارد کاروانی را برای زیارت اربعین حسینی در سال 2015 به راه بیاندازد. در این جنبش عظیم بین المللی زائران کشورهای اروپایی به زیارت نجف - کربلا - کاظمین - سامرا – مشهد الرضا - قم - مسجد جمکران - حرم امام خمینی ( ره) خواهند شتافت.

به گزارش لرستان خبر، انجمن اربعین حسینی در اروپا قصد دارد کاروانی را برای زیارت اربعین حسینی در سال 2015 به راه بیاندازد. در این جنبش عظیم بین المللی زائران کشورهای اروپایی به  زیارت نجف - کربلا - کاظمین - سامرا – مشهد الرضا - قم - مسجد جمکران - حرم امام خمینی ( ره) خواهند شتافت.

سایت این انجمن با فرم ثبت نام شش زبانه به تازگی افتتاح گردیده و آماده ثبت نام از زائرین جهانی به منظور حضور در این همایش عظیم می باشد. علاقمندان می توانند  از اینجا ثبت نام نمایند.

این حرکت در سال جاری به صورت یک پرواز کامل صورت خواهد گرفت که در آن زائران از ملیت های مختلفی همچون شیعیان لبنانی – عراقی – ایرانی – افغان – ترک – کرد – پاکستانی – هلندی حضور خواهند داشت.بناست که در این سفر محبین اهل بیت علیهم السلام از اهل سنت نیز حضور داشته باشند.

ثبت نام کاروان - اربعین حسینی 2015

همراه با زیارت :
نجف - کربلا - کاظمین - سامرا – مشهد الرضا - قم - مسجد جمکران - حرم امام خمینی ( ره)
از کشورهای اروپایی
تاریخ حرکت روز پنج شنبه 26/11/2015 و برگشت روز یکشنبه 13/12/2015
 
مدارک لازم جهت ثبت نام:
 
1- کپی گذرنامه ( از روز حرکت6ماه اعتبار داشته باشد ) 2- یک قطعه عکس (دیجیتال) 
3- کپی کارت بیمه 4- پرداخت اول، یک سوم هزینه سفر(300 یورو)  
 
    آدرس ایمیل:
ya_zamene_ahoo@hotmail.com
 
   شماره تماس:  
0031681324680
 
 
لازم به ذکر است زیارت اربعین حسینی همه ساله با شور و اشتیاق وافری از سوی کشورهای مختلف برگزار می شود و همه ساله بر تعداد زائرین افزوده می شود. تا جائی که سال گذشته تعداد بسیار زیادی از زائران به مرزهای کشور عراق شتافتند و تنها با ارائه پاسپورت از مرزها می گذشتند.
 
 فرهنگ سازی و آموزش های بیشتر و بستر سازی مناسب از قبیل مدیریت اسکان، تردد، امکانات ارتباط شخصی با کشور مبدأ، آموزش های دوره ای از طریق صدا وسیما و موراد متعدد دیگر باید از سمت نهادهای دولتی مورد توجه ویژه قرار گیرد تا بر شکوه این حماسه بیافزاید.
 
اطلاعیه انجمن اربعین حسینی در اروپا
 
 
اطلاعیه سازمان‌های غیر دولتی اربعین حسینی در اروپا
 
 

کلید واژه ها

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات