مدیرکل کمیته امداد لرستان:

لرستان خبر: مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: 37 طرح مسکن همزمان با هفته دولت و دهه کرامت برای مددجویان روستایی و شهری به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش لرستان خبر، ولی‌الله منتظری صبح امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: امسال 565 فقره تسهیلات خوداشتغالی در اختیار مددجویان کمیته امداد لرستان قرار گرفت.

 

وی ارزش این تسهیلات را پنج میلیارد و 281 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: سهم صندوق اشتغال نیازمندان را در ارائه این تسهیلات 878 میلیون تومان در ازای 98 طرح خوداشتغالی است.

 

مدیرکل کمیته امداد لرستان بیان کرد: علاوه بر این چهار میلیارد و 403 میلیون تومان اعتبار از محل تسهیلات قرض‌الحسنه بانکی برای 467 طرح خوداشتغالی به مددجویان لرستان پرداخت شده است.

 

وی از بهره‌برداری 37 طرح مسکن برای مددجویان لرستان خبرداد و تصریح کرد: این طرح‌های مسکن همزمان با هفته دولت و دهه کرامت افتتاح می‌شوند.

 

منتظری خاطرنشان کرد: اعتبار اختصاص یافته به این تعداد مسکنبیش از یک میلیارد و342 میلیون تومان است که در هفته دولت در اختیار مددجویان شهری و روستایی قرار می‌گیرد.

 

وی از افتتاح 565 طرح اشتغال مددجویان در هفته دولت خبرداد و ‌عنوان کرد: اعتبارات اختصاص یافته برای افتتاح طرح مسکن مددجویان در شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، رومشگان، چگنی، دورود، ازنا، الشتر و کوهدشت پرداخت شده است.

 

انتهای پیام/پ

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات