فرمانده حوزه 105 فتح الفتوح:

فرمانده حوزه 105 فتح الفتوح گفت: بسیجیان نواحی استان تهران با حضور گسترده در رزمایش اقتدار ثارالله و نمایش اقتدار خود پاسخی کوبنده و قاطع به تمامی تهدید های مسئولین کشورهای غربی و آمریکایی خواهند داد

از حوزه 105 فتح الفتوح ناحیه شهید باهنر؛خبرنگار کانون فضای مجازی پایگاه امام رضا (ع) در آستانه برگزاری رزمایش اقتدار ثارالله بسیجیان نواحی استان تهران مصاحبه ای را با فرمانده حوزه 105 فتح الفتوح در این خصوص تهیه کرده است.

 

فرمانده حوزه 105 فتح الفتوح با اشاره به تهدید های نرم و سخت متعددی که در برابر جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی قرار دارد، خاطر نشان کرد:  با توجه به وضعیت حساس فعلی منطقه که گروه های تروریستی تکفیری به نام اسلام در کشورهای اسلامی از انجام هیچگونه جنایتی فروگذار نمی کنند، برگزاری رزمایشی گسترده و وسیع توسط بسیج که متشکل از نیروهای مردمی می باشد  برای نمایش گوشه ای از اقتدار نظام اسلامی را بسیار مهم است و نتیجه آن در معادلات سیاسی منطقه و جهان بسیار مهم و اثر گذاراست.

 

وی با اشاره به اینکه بسیج به عنوان نیروی مردمی حامی  و پشتیبان انقلاب اسلامی در تمامی عرصه های حساس انقلاب حضور چشم گیر ، پررنگ و اثر گذار داشته است ، افزود: امروز نیز در شرایط حساس کنونی ، نیروهای بسیج ، این شجره طیبه انقلاب اسلامی که به تدبیر حضرت امام خمینی (ره) تأسیس شده است با برگزاری رزمایش اقتدارثارالله ضمن اعلام ایستادگی بر سر آرمان های امام و شهدا و اهداف بلند انقلاب اسلامی با فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) تجدید بیعت خواهند کرد.

 

فرمانده حوزه 105  افزود : بسیجیان جان بر کف در نواحی استان تهران با حضور گسترده در رزمایش اقتدارثارالله با نمایش اقتدار خود پاسخی کوبنده و قاطع به تمامی تهدید های مسئولین کشورهای غربی و آمریکایی خواهند داد ، که بعضاً از روی میز بودن تمامی گزینه ها در قبال نظام اسلامی سخن می گویند.

 

در پایان فرمانده حوزه 105 فتح الفتوح گفت:  بسیجیان پایگاه های تابعه این حوزه در رزمایش اقتدارثارالله در کنار سایر بسیجیان نواحی استان تهران مطابق برنامه ریزی صورت گرفته توسط مسئولین مربوطه در رده های بالاترحضور گسترده خواهند داشت. بسیج پرس

 

 

 

انتهای پیام//

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات