عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: نیروهای مسلح از جمله سپاه پاسداران و بسیج با نمایش آمادگی خود به دشمنان قسم خورده کشور نشان می دهند که در کوتاه ترین زمان پاسخ کوبنده ای خواهند داد.

سردار اسماعیل کوثری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با بسیج پرس، در خصوص وارونه نمایش دادن رزمایش اقتدار ثارالله توسط رسانه های بیگانه، گفت: طبیعی است که دشمنان صهیونیست و شبکه رسانه ای وابسته به آن ها واقعیت های کشور را نشان نمی دهند و بر اساس تحلیل های غلط خود مطالب را منتشر می سازند. وقتی استکبار جهانی و شبکه های لابی صهیونیستی می خواهند دنیا را با زورگویی اداره کنند، لزوم عکس العمل داخلی به موقع در جامعه بیشتر احساس می شود.

 

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تهدیدات دشمن بی جواب نخواهد ماند، تصریح کرد: وقتی دشمن از گزینه نظامی با وجود آنکه جرات چنین کاری را ندارد، سخن می گویند و منطق زور را سرلوحه خود قرار داده اند، ما نیز باید واکنش منطقی و سریعی در این خصوص در کشور ایجاد کنیم.

 

کوثری با یادآوری نقش سپاه پاسداران و بسیج در برقرای امنیت کشور، اذعان داشت: نیروهای مسلح از جمله سپاه پاسداران و بسیج با نمایش آمادگی خود به دشمنان قسم خورده کشور نشان می دهند که در کوتاه ترین زمان پاسخ کوبنده ای خواهند داد. نیروهای مسلح در عمل نشان می دهند که اگر دشمنان کوچکترین خطایی را مرتکب شوند، در تمامی دنیا آن ها را رها نخواهند و ضربه مهلکی به پیکیره شان وارد می شود.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بسیج از نیروهای مردمی تشکیل شده است و مردم همه نشان داده اند حامی نظام و پشت سر انقلاب و رهبری هستند، بیشتر می تواند در ارتقای سطح امنیتی کشور و همچنین پاسخ به دشمنان موثر باشد.

 

وی در پایان اظهار داشت: نشان دادیم که با وجود آنکه مشکلات اقتصادی نظیر تورم وبیکاری در جامعه وجود دارد اما به هیچ وجه اجازه نمی دهیم کوچکترین خدشه ای به امنیت مردم وارد شود منبع: بسیج پرس

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات