رئیس مجمع خیران مدرسه‎ساز کشور:

لرستان خبر: رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز کشور گفت: 35 درصد از کل مدارسی که در کشور ساخته شده توسط خیران مدرسه‌ساز عملیاتی و احداث شده است.

به گزارش لرستان خبر، محمدرضا حافظی عصر امروز در صحن رسمی شورای شهر شهرستان بروجرد اظهار داشت: 35 درصد از کل مدارسی که در کشور ساخته شده توسط خیران مدرسه‌ساز عملیاتی و احداث شده است.

 

وی افزود: با توجه به این‌که شش هزار و 800 پروژه نیمه‌تمام دولتی در کشور وجود داشت که دولت به دلیل نبود اعتبارات توان به سرانجام رساندن آن‌ها را نداشت، با اعلام آمادگی خیران مدرسه‌ساز و با تصویب مجلس این پروژه‌ها به خیران مدرسه‌ساز واگذار شد.

 

رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز کشور عنوان کرد: تاکنون بیش از دو هزار و 500 پروژه نیمه‌تمام توسط خیران مدرسه‌ساز تکمیل شده و باقیمانده این پروژه‌ها نیز با همکاری این مجمع تکمیل می‌شود.

 

وی بیان کرد: مسئولان شهرستان بروجرد در راستای رفع محرومیت‌ها و توسعه امکانات آموزشی بستر مناسب را برای مشارکت‌های مردمی و حمایت‌های خیران مدرسه‌ساز فراهم کنند.

 

حافظی تصریح کرد: با حمایت‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر بروجرد مقرر شده تا مجمع مشورتی فرهیختگان تشکیل شود و از حمایت‌های مردم و خیران در فعالیت‌های خیر استفاده شود.

 

وی خاطرنشان کرد: این مجمع بازوی توانمند سازمان‌های اجرایی در بروجرد است که به عنوان حامی عمل می‌کند و دخالتی در امور دستگاه‌های اجرایی ندارد.

 

رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز کشور گفت: این مجمع در سال‌های گذشته فعالیت داشته و رایزنی‌های لازم با مدیران ادارات برای راه‌اندازی مجدد این مجمع انجام می‌شود.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات