امام جمعه موقت خرم‌آباد:

لرستان خبر: امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت: راه نجات جامعه توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و پیگیری به عملی شدن آن‌ها است و تشکیل کارگروهی برای پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری در استان‌ها ضروری است.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم متقی‌نیا در خطبه‌های نماز جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: با توجه به فرموده مقام معظم رهبری رأی مردم حق‌الناس است و با نظارت شورای نگهبان بر انتخابات حق‌الناس حفظ می‌شود.

 

وی ضمن تأکید بر این‌که نظام جمهوری اسلامی به معنای واقعی مردم سالار است، افزود: باید مسئولان نسبت به صیانت از حقوق و رأی مردم توجه داشته باشند.

 

امام جمعه موقت خرم‌آباد بر لزوم نظارت روزانه بر فضای مجازی تأکید و عنوان کرد: فعالیت شورای عالی فضای مجازی یکی از مطالبات مقام معظم رهبری است که برنامه‌ریزی و تصمیمات لازم در این زمینه ضروری است.

 

وی با اشاره به فیلم‌نامه‌های کم‌محتوا در سینمای ایران، تصریح کرد: باید سیاست‌گذاری مناسب در راستای مقابله هوشمندانه با تهدیدات فضای مجازی انجام شود چراکه اگر فرهنگ رها شود اثرات ناطلوب خود را بر جامعه وارد می‌کند.

 

متقی‌نیا ضمن تأکید بر لزوم تشکیل کارگروهی برای پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری در استان‌ها، بیان کرد: راه نجات جامعه توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و پیگیری به عملی شدن آن‌ها است بنابراین امید است مسئولان با جدیت این مطالبات را پیگیری کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: در راستای دفاع از انقلاب باید روحیه انقلابی داشت چراکه راه مقابله با دشمن شناخت نقشه و تهدیدات دشمن است و باید این موضوع را دانست که دشمن به صورت تدریجی عمل می‌کند.

 

امام جمعه موقت خرم‌آباد به سالروز شهادت امام جواد (ع) و سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) اشاره کرد و گفت: باید ازدواج آسان و به‌هنگام در جامعه به یک فرهنگ تبدیل شود و از ازدواج آسان امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) الگوگیری شود.

 

وی افزود: دو موضوع مهمی که سبب ایجاد صمیمیت در خانواده می‌شود، سادگی و سازگاری است چراکه بالا رفتن سن ازدواج نتیجه توقعات بالا در خانواده‌ها است.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات