طرح جدید پرداخت وام ۲۵ میلیون تومانی خودرو محملی برای کسب درآمد عده‌ای شده که با ارسال پیامک و وعده ارائه جزئیات نحوه پرداخت این وام، از مردم پول طلب می کنند.

دولت اخیراً برای رونق بازار خرید و فروش خودرو که چند ماهی است در رکود بی سابقه ای قرار دارد تصمیم به ارائه وام ۲۵ میلیون تومانی خرید خودرو با نرخ سود ۱۶ درصد گرفت. براساس این مصوبه خریداران می‌توانند معادل ۸۰ درصد قیمت خودرو تا سقف ۲۵ میلیون از این وام استفاده کنند. هر چند اجرایی شدن این وام به بعد از ۱۵ آبان ماه موکول شده است ولی تاکنون مسئولان اطلاع رسانی درباره جزئیات نحوه پرداخت این وام نکرده اند و ظاهراً هنوز سازوکار پرداخت این وام در دولت هم نهایی نشده است. در عین حال این روزها برخی با ارسال پیامک‌هایی با مضمون وعده اعلام جزئیات وام ۲۵ میلیونی خودرو برای خود محملی برای کسب درآمد ایجاد کرده اند.

 

 
 
 
تسنیم نوشت، به عنوان نمونه، در پیامکی که به صورت انبوه به تلفن های همراه شهروندان ارسال شده، با وعده اعلام جزیئات وام ۲۵ میلیون تومانی خودرو با سود ۱۶ درصد ، برای دریافت اطلاعات تکمیلی از مردم تقاضای ۱۰۰ تومان جهت عضویت و ارسال اطلاعات می کند.
 
 
 
8cz0clkruvdslld0r2vd.jpg
 
طبیعی است که مردم هم با دریافت این پیامک تشویق شده تا با پرداخت این مبلغ از جزئیات وام خودرو با خبر شوند اما در نهایت مخاطب بعد ازپرداخت ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومان در نهایت نه تنها اخباری دریافت نکرده بلکه با یک پیام خوش آمدید روبه رو می‌شود.
 
 
3w1ndt6n57agx51igq8.jpg
54sx0ooy02kucnwt6fy.jpg
انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات