مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان:

مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان گفت: ۳۰۰۰ دانشجوی لرستانی در قالب ۸ کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند.

به گزارش لرستان خبر، محمد برامکی اظهار داشت: امسال سه هزار دانشجو از دانشگاه‌های استان لرستان در قالب هزار و 500 دختر و هزار و 500 پسر به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه مدت حضور دانشجویان در مناطق عملیاتی چهار روز است افزود: اعزام دانشجویان از اول اسفندماه آغاز و تا 28 اسفندماه امسال ادامه دارد.

مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان با بیان اینکه دانشجویان استان لرستان در قالب هشت کاروان به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند عنوان کرد: اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی در قالب کاروان راهیان نور با مشارکت رؤسای دانشگاه‌ها به عنوان رئیس ستاد، بسیج به عنوان دبیر ستاد، مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، تشکل‌های دانشجویی و معاون‌های فرهنگی دانشگاه‌ها انجام می‌شود.

وی هدف از اعزام دانشجویان به اردوهای رهیان نور را در وهله نخست تجدید پیمان با امام خمینی(ره)، شهدای گرانقدر و ولایت‌فقیه دانست و گفت: آشنایی نسل سوم و چهارم انقلاب با شهدای حماسه‌آفرین 8 سال دفاع مقدس، ترویج روحیه جهاد و شهادت و ایثارگری از دیگر اهداف اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی جنوب است.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات