لرستان خبر گزارش می دهد

اشتباه پزشک لرستانی در بخیه پای یک کودک سبب عفونت و تشدید بیماری این کودک شده است

به گزارش لرستان خبر، چند روز  پیش دختربچه ای به نام «خاطره» به دلیل فرو رفتن یک سوزن خیاطی در پاشنه پایش به بیمارستان ابن سینا نورآباد مراجعه می کند که متاسفانه به دلیل عدم صحیح انجام عمل جراحی توسط پزشک ارتوپد بیمارستان و با توجه به سن بیمار و نیز عمقی بودن سوزن خیاطی در پاشنه وی، پاشنه پای این دختر بچه بشدت عفونت کرده است.

متاسفانه در این مورد بیشتر بافت پاشنه آسیب دیده است و بعد از آن نیز کوتاهی صورت گرفته است چرا که منجر به نکروز و عفونت شده است بطوریکه اکنون جهت بستری شدن و جلوگیری از عوارض خطرناک بعدی به بیمارستان امام رضا کرمانشاه مراجعه کرده است.

1696830

این درحالی است که مسئولین شبکه بهداشت دلفان چندین بار تخلفات صورت گرفته توسط این پزشک را به مسئولین استانی مخابره کرده اند اما همچنان باید مردم  دلفان از کمبود پزشک متخصص و سایر مشکلات بیمارستان ابن سینای نورآباد که چندین بار در همین پایگاه خبری به آنها پرداخته ایم رنج ببرند .

عبدالحسین مرادپور رئیس شبکه بهداشت شهرستان دلفان در گفت و گو با خبرنگار لرستان خبر اظهار داشت: هفته گذشته دختربچه هشت‌ساله‌ای به دلیل فرورفتن یک سوزن خیاطی در پاشنه پایش به بیمارستان ابن‌سینا نورآباد مراجعه می‌کند که متأسفانه به خاطر انجام کار غیرعلمی پزشک متخصص ارتوپد این بیمارستان پاشنه پای این دختربچه دچار پارگی و عفونت می‌شود.

photo_2016-03-12_12-36-35

وی افزود: متأسفانه پزشک ارتوپد بیمارستان ابن‌سینا کار خوب انجام نداده است و این بیمار اکنون به درخواست خانواده‌اش برای درمان به بیمارستان کرمانشاه مراجعه کرده است.

سرپرست بیمارستان ابن‌سینای دلفان بابیان اینکه این پزشک تاکنون 14 مورد تخلف داشته است عنوان کرد: عدم صلاحیت این پزشک قبل نیز به مرکز استان ارائه‌شده بود اما با توجه به کمبود پزشک به فعالیت خود ادامه داده بود ولی اکنون با پیگیری‌های انجام‌شده مسئولان مرکز استان با عدم نیاز این پزشک موافقت کرده‌اند.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • شهروند پلدختری

    خدا به داد مردم برسه استانمون برسه با این مسئولان بی توجهی داریم که فقط به فکرجیب خودشون هستن.ای وای بر مسئولان بی عرضه وشهرستانی لرستان.یه کم به فکر مردم باشید

نظرات