حجت الاسلام و المسلمین بی آزار تهرانی:

حجت الاسلام و المسلمین بی آزار تهرانی در گفت و گو با وارث بیان کرد: کسانی که می‌خواهند با شبکه‌ها و کانال‌های مفسد مقابله کنند باید متخصص باشند.

به گزارش لرستان خبر، لزوم توقف و جلوگیری ازگسترش تعداد کانال‌ها و شبکه‌های مبتذل با به روزرسانی جدید نرم افزارهای پیام رسان و شبکه‌های اجتماعی بیش از پیش احساس می شود.

 در همین زمینه حجت الاسلام و المسلمین احسان بی آزار تهرانی با بیان اینکه طبق فرموده حضرت آقا واقعا یک جنگ واقعی در فضای مجازی وجود دارد، گفت: « این نکته مهمی است که وقتی جنگ شد سرباز هم نیاز است. این جبهه هم که راه افتاده است باید با چند اولویت کار خودش را انجام دهد. »

وی در مورد اولویت بندی فعالین این عرصه افزود: « ادبیات این جبهه  باید تاثیرگزار باشد. اگر قرار است ورودی توسط عده‌ای صورت گیرد باید خیلی قوی و مستدل و با برهان باشد. »

این کارشناس مسائل مذهبی ادامه داد: « ادبیات این جبهه نباید چکشی باشد. زیرا بالاخره همه طغیان گری‌ها از فرعونیت نفس است.» بی آزا تهرانی با اشاره به داستان حضرت موسی (ع) افزود: « خداوند وقتی حضرت موسی را به سوی فرعون می فرستد به او می گوید که با فرعون با زبان لین صحبت کند. آن فرعونی که طغیان و ادعای خدایی می‌کند.»

حجت الاسلام بی آزار در زمینه بحث تخصصی این کار نیز گفت: « عزیزانی که می‌خواهند وارد فضای این مقابله شوند، باید دست پر باشند و تخصص این کار را داشته باشند و در وهله دوم اینکه با ملاطفتی که ادبیات خیر خواهانه از آن موج بزند عمل کنند.»

وی با اشاره به امر به معروف و نهی از منکر در سیره اهل بیت (علیهم السلام) افزود:« به فرموده اهل بیت (ع) دفع المنکر بالمعروف. بهترین شیوه نهی از منکر این است که به خوبی بدی پاسخ داده شود.»


منبع: وارث

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات