رئیس بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مطرح کرد

رئیس بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: معبر کنارگذر ساحلی خرم‌آباد به دلیل محدوده کارگاه مجتمع ونک پارک و رها شدن وزنه‌های تعادلی ۳۰ یا ۴۰ تنی در معرض خطر است.

به گزارش لرستان خبر، امیرحسین پور چهارشنبه شب در جلسه کمیسیون توسعه و عمران شهری خرم‌آباد که در سالن جلسات شورای شهر خرم‌آباد برگزار شد در ارتباط با احتمال بروز حادثه به دلیل رها شدن جرثقیل برج‌های دوقلوی کیو اظهار داشت: معبر کنارگذر ساحلی به دلیل محدوده کارگاه مجتمع ونک پارک و رها شدن وزنه‌های تعادلی 30 یا 40 تنی در معرض خطر است.

وی با اشاره به اینکه یک‌بار تاور این جرثقیل سقوط کرده است افزود: باوجوداینکه تاکنون چند مکاتبه با معاونت عمرانی، شهرداری و شورای شهر داشته‌ایم اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم و اگر اتفاقی بیفتد به‌ طور یقین حادثه دلخراشی رخ می‌دهد.

رئیس بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان عنوان کرد: تاکنون پیگیرهای زیادی در این راستا انجام داده‌ایم اما متأسفانه به نتیجه نرسیده‌ایم چراکه این پروژه، تنها پروژه شهر است و تأکید بر این است که به‌ طور حتم باید انجام شود، اما به چه قیمتی؟ بنابراین یا باید این معبر بسته شود یا جابه‌جایی انجام شود.

وی بیان کرد: فعالیت جرثقیل کنارگذر ساحلی پروژه مجتمع کیو به دلیل خطراتی که دارد خلاف آیین‌نامه ماده 15 ایمنی کار به جرثقیل‌ها است که لازم است جابه‌جا شود.

حسین پور تصریح کرد: این موضوع در جلسه شورای فنی معاونت عمرانی مطرح شد اما متأسفانه باز اقدامی انجام نشد بنابراین با توجه به خطر احتمالی، مدیریت شهری باید روی این موضوع بیشتر توجه داشته باشد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • ناشناس

    بی خیال جان مردم ساختمانو بچسب

نظرات