با شما خبری پنهان نمی‌ماند/

سرویس شهروند خبرنگار "لرستان خبر" از شما دعوت می‌کند تا سوژه‌ها و تصاویر خبری خود را با موضوعات شهرستانی برای ما ارسال کنید.

لرستان خبر: شهروند خبرنگار پایگاه خبری-تحلیلی لرستان خبر از شما دعوت می‌کند تا خبرها، عکس‌ها و ویدئوهایتان را از طریق این سرویس با هزاران مخاطب به اشتراک بگذارید.

شما می‌توانید تصاویر و سوژه‌های خود را از این کانال به ما ارسال کنید و ما آن را به نام خودتان در  سایت "لرستان خبر" منتشر کنیم.

اگر در حال حاضر رویدادی در اطراف شما در حال وقوع است، به وسیله موبایل، تبلت و دوربین خود آن را ثبت کنید و برای ما بفرستید.

گرچه ثبت خود خبر مهمتر از کیفیت دوربین شما است، اما چه بهتر که فیلم و عکسی بگیرید که قابل استفاده و نشر هم باشد.کافی است تنظیمات دوربین موبایل خود را روی کیفیت بالا بگذارید و گوشی خود را به صورت افقی بگیرید.

فراموش نکنید که هنگام  فیلم برداری و ارسال فایل اطلاعات لازم از قبیل محل،زمان و توضیحات کامل را روی فیلم توضیح بفرمایید.

لطفا در صورت امکان، شماره تلفن خود را نیز بگذارید تا در صورتی که سؤالی درباره فایل شما داشتیم، بتوانیم با شما تماس بگیریم.

اگر نمی خواهید که نام شما آورده شود لطفا ما را هنگام ارسال فایلتان، در جریان بگذارید.

همکاران ما در تحریریه تلاش خود را می کنند در صورت استفاده مواد ارسالی، شما را از نحوه استفاده از آن مطلع سازند.

به خاطر داشته باشید که هنگام گرفتن عکس یا فیلم،قانونی را نیز زیر پا نگذارید.

 

برای ارسال سوژه‌های خود کافی است به یکی از دو روش زیر عمل کنید:

1- شماره تلفن 09330915818 را در گوشی موبایل خود ذخیره کنید و فقط از طریق نرم افزار تلگرام، تصاویر (فیلم و عکس، خبر) و سوژه‌های خود را برای ما ارسال نمایید.

2- از طریق آی دی @lor313  وارد تلگرام شده و برای ما ارسال کنید.

 

شایان ذکر است برای دریافت اخبار ما و عضویت در کانال تلگرامی #لرستان خبر کافی است روی کادر آبی پایین خبر کلیک کرده و سپس داخل کانال روی Join کلیک کنید

و یا لینک زیر را در تلگرام جستجو کنید و سپس داخل کانال روی Join کلیک کنید

@lorestankhabar

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات