مدیرعامل شرکت گاز لرستان:

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: شبکه گازرسانی در بیش از 75 درصد از پروژه‌های مسکن مهر لرستان 2 بار اجرا شد.

به گزارش لرستان خبر، حشمت‌الله شمس خرم‌آبادی ظهر امروز در جلسه شورای مسکن استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: در مسکن مهر لرستان علی‌رغم اینکه پولی دریافت نکردیم اما در بیش از 75 درصد از پروژه‌ها مجبور شده‌ایم که دو بار شبکه گازرسانی و نصب علمک‌ها را اجرا کنیم.

وی بابیان اینکه با توجه به مشکلات به وجود آمده برای واحدهایی که در حال ساخت هستند علمک گاز را نصب نکرده‌ایم افزود: علت اجرای دوباره شبکه گازرسانی و نصب علمک‌ها در پروژه‌های مسکن مهر لرستان این بوده که پس از اجرای شبکه‌ها سازندگان مسکن مهر اقدام به ریختن خاک بر روی شبکه می‌کردند و همین مسئله سبب می‌شد که شبکه در عمق چهارتا پنج‌متری زمین قرار می‌گرفت؛ ازاین‌رو شرکت گاز مجبور بود دوباره شبکه را اجرا کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان عنوان کرد: در مورد علمک‌ها نیز با مشکل مواجه بوده‌ایم به‌گونه‌ای که در برخی مواقع علمک در زیرخاک قرار می‌گرفت و یا اینکه پس از اتمام ساخت‌وسازها علمک در ارتفاع دو متری باقی می‌ماند و بااین‌حال شرکت گاز مجبور بود دوباره علمک‌ها را نصب کند.

وی بیان کرد: شرکت گاز لرستان در شرایطی مجبور بود دوباره اجرای شبکه‌ها و نصب علمک‌ها را در بیش از75 درصد از پروژه‌های مسکن مهر استان انجام دهد و تاکنون هیچ پولی در این راستا اخذ نکرده است.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات