گزارش؛

ثبت‌نام مجدد برای سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از امروز یکشنبه ۱۱ مهر آغاز و تا ۱۷ مهر ادامه دارد.

به گزارش لرستان خبر، سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی باید در تاریخ 19 شهریور 95 برگزار می‌شد اما با دستور رئیس‌جمهور برگزاری این آزمون به تعویق افتاد.

حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه یکشنبه 10 مرداد هیئت دولت، دستور داد تا هنگام اطمینان از تأمین حقوق زنان در فرصت‌های شغلی، برگزاری آزمون استخدامی به تعویق بیفتد و سهمیه‌های جنسیتی در جهت رعایت عدالت، اصلاح شود.

پس از آن و براساس هماهنگی‌های صورت گرفته امکان حضور بانوان در حداقل 300 فرصت شغلی جدید فراهم و مقرر شد تا این آزمون جمعه 21 آبان 95  برگزار شود. براین اساس فرصت ثبت‌نام مجدد برای زنان و سایر داوطلبان علاقه‌مند به شرکت در این آزمون از امروز (یکشنبه 11 مهر تا شنبه 17 مهر 95 ) فراهم شد همچنین افرادی که قبلاً در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند در بازه زمانی فوق برای ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

طبق اعلام سازمان سنجش کشور براساس اعلام سازمان اداری واستخدامی، اصلاحات جدید در دفترچه راهنما صورت گرفته است همچنین اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص زمان ثبت‌نام و برگزاری آزمون استخدامی برای شغل‌محل‌های وزارت آموزش‌و پرورش در روز چهارشنبه مورخ 14 مهر 95 به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

وزارت آموزش و پرورش از طریق برگزاری آزمون استخدامی نسبت به جذب تعداد 10 هزار نفر بصورت پیمانی اقدام می‌‌کند.

داوطلبان برای اطلاع از رشته‌های جدید و ثبت‌نام در این آزمون به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

منبع: تسینم

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات