فرمانده انتظامی خرم آباد خبر داد؛

فرمانده انتظامی خرم آباد گفت: با تلاش ماموران انتظامی این فرماندهی ۱۰ نفر از عوامل اصلی درگیری منطقه «فلک الدین» این شهر دستگیر شدند.

به گزارش لرستان خبر، سرهنگ حسین نجفی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری در محله «فلک الدین خرم آباد»، بلافاصله تیمی از ماموران فرماندهی انتظامی خرم آباد برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: درگیری منطقه «فلک الدین» در پی اختلافات قبلی صورت گرفت که با هماهنگی مقام قضائی و تلاش ماموران انتظامی شهرستان خرم آباد ۱۰ نفر از منازعین آن شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی خرم آباد تصریح کرد: دستگیر شدگان با قرار مناسب روانه زندان شدند و تلاش برای شناسایی سایر عوامل درگیری ادامه دارد.

نجفی گفت: در این راستا تعدادی خودرو، موتور سیکلت و ادوات درگیری نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی خرم آباد افزود: با تمام کسانی که قصد ایجاد ناامنی در سطح شهرستان را داشته باشند به طور جدی و قاطع برخورد می کنیم.

رئیس پلیس استان لرستان: عوامل درگیری محله فلک الدین خرم آباد دستگیر شدند

سردار محمد قنبری گفت: دو روز گذشته شاهد درگیری و دعوای شدید میان اراذل و اوباش در محله فلک الدین در حاشیه خرم آباد بودیم.

وی افزود: این افراد پس از درگیری با عربده کشی، اقدام به ایجاد رعب و وحشت در منطقه کرده و شرایط نامناسبی را در محل ایجاد کرده بودند.

رئیس پلیس استان لرستان از دستگیری 10 تن از اراذل و اوباش حاضر در این درگیری خبرداد و خاطرنشان کرد: در کمتر از ۴۸ ساعت، ۸ تن از افرادی که در این درگیری اقدام به ایجاد رعب و وحشت در منطقه کرده بودند دستگیر شدند.

قنبری تاکید کرد: تحقیقات جهت شناسایی سایر عوامل درگیری در این محله ادامه دارد.

 

 

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • امین

  آخرش نگفتی که ماجرای درگیری چی بود؟
  چرا نگفتی که ارازل محله دره گرم اومده بودن فلک الدین و ایجاد نا امنی کرده بودن؟ هاااااان؟؟؟

  • سعید

   خودتون میدونید یا شنیدید

 • وحید

  این همه برای این که فقط بگویید چند نفر دستگیر شدن . . .

 • ناشناس

  با سلام #خدا کند این نماینده بیکار تدبیر وامید دکتر محمد همراه استاندار و عموزاده نماینده خجسته پور سری هم برای وقت گذارنی به فلکه دین هم بزند.

 • احمد

  متن چرا شما بی گنا ها وپیرمردهاراگرفتید

نظرات