اخبار انتظامی استان لرستان

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: ۱۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر ۸ ماهه امسال در بروجرد منهدم و بیش از ۳۲۳ کیلوگرم انواع مواد کشف شد.

انهدام 13 باند تهیه و توزیع مواد مخدر، دستگیری سارق و کشف 21 فقره سرقت در خرم‌آباد و کشف بیش از 350 تخته پتو خارجی در خرم‌آباد از مهمترین رویدادهای خبری امروز نیروی انتظامی استان لرستان بوده است.

سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی بروجرد از انهدام 13 باند تهیه و توزیع موادمخدر و کشف 323 کیلو و 875 گرم انواع مواد در هشت ماهه امسال در شهرستان بروجرد خبر داد.

وی افزود: مأموران مبارزه با مواد مخدر بروجرد با همکاری کلانتری و پاسگاه‌های این شهرستان در هشت ماهه سال 95 موفق به کشف 323 کیلو و  875 گرم انواع موادمخدر شدند.

فرمانده انتظامی بروجرد عنوان کرد: در این مدت 13 باند سوداگر مرگ منهدم و 2 هزار و 785 فروشنده مواد مخدر و معتاد پرخطر نیز دستگیر شدند.

دستگیری سارق و کشف 21 فقره سرقت در خرم‌آباد

سرهنگ صفی‌الله بیرانوند از دستگیری یک سارق و کشف 21 فقره سرقت محتویات داخل خودرو در خرم‌آباد خبر داد. در پی چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در خرم‌آباد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی یک سارق سابقه‌دار را در خرم‌آباد شناسایی و دستگیر کردند، افزود: سارق به جرم خود با همدستی 12 مالخر اعتراف کرد که در عملیاتی دیگر همدستان وی نیز دستگیر شدند. از این سارق سابقه‌دار تاکنون 21 فقره سرقت محتویات داخل خودرو کشف شده است.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد وقوع بیشتر سرقت‌ها را کم‌توجهی مالباختگان در نگهداری و عدم به‌کارگیری تجهیزات ایمنی در وسایل نقلیه و اماکن بر شمرد و گفت: پیشگیری مهمترین و کاربردی‌ترین راه مقابله با این گونه سرقت‌ها است.

کشف بیش از 350 تخته پتو خارجی در خرم‌آباد

سرهنگ صفی‌الله بیرانوند فرمانده انتظامی خرم‌آباد از کشف 374 پتو و روبالشی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: مأموران انتظامی پاسگاه رباط شهرستان خرم‌آباد در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه پژو پارس مشکوک و آن را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد با اشاره به اینکه مأموران در بازرسی از این خودرو 350 تخته  پتو و 27 روبالشی قاچاق فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف کردند، عنوان کرد:کالای قاچاق کشف شده از سمت استان‌های جنوبی بارگیری شده بود.

وی ارزش کالای کشف شده را بنا بر اعلام کارشناسان مربوطه 240 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: در این راستا یک نفر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

 

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات