دبیر اجرایی جشنواره عکس تیبا در زندگی شهری، از استقبال هنرمندان به این جشنواره خبر داد و این رویداد را شروع خوبی برای تعامل بیشتر بنگاه های صنعتی با جشنواره های هنری عنوان کرد.

  نیره حقیقی دبیر اجرایی جشنواره عکس تیبا در زندگی شهری با مثبت ارزیابی کردن برگزاری چنین جشنواره هایی در کشور اظهار داشت: امیدواریم کارخانجات صنعتی ضمن اقدامات روزمره خود حرکت به سوی این چنین جشنواره هایی را آغاز کنند.

حقیقی افزود: استقبال هنرمندان کشور از اولین جشنواره تیبا نشان دهنده علاقمندی مردم به برگزاری چنین جشنواره های هنری در سطح کشور است.

وی با بیان این که جشنواره عکس تیبا در زندگی شهری برای نخستین بار است که در کشور برگزار می شود، افزود: تصمیم داریم پس از ارزیابی آثار توسط داوران، به نفرات اول تا سوم برگزیده به ترتیب مبلغ پانزده، ده و پنج میلیون ریال جایزه نقدی به همراه صنایع دستی اهداء شود.

دبیر اجرایی جشنواره، حضور برای همه علاقمندان به عکاسی را آزاد عنوان کرد و گفت: هر عکاس می تواند ۱۰ قطعه عکس شماره گذاری شده را به صورت رنگی یا سیاه و سفید با مشخصات dpi ۷۲ و فرمت jpg و حجم MB۵/۲ برای هر عکس به همراه فایل word از اطلاعات شخصی، شامل ذکر موقعیت مکانی عکس، نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، آدرس پستی و پست الکترونیک در فولدری با نام و نام خانوادگی عکاس به آدرس پست الکترونیک tibaphoto۹۲@gmail. com ارسال نماید و به عکس های ارسالی فاقد اطلاعات شخصی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

وی از علاقمندان متقاضی برای حضور در این جشنواره خواست، آثار خود را تا ۲۵ اردیبهشت به دبیرخانه جشنواره عکس" تیبا در زندگی شهری" ارسال کنند.

هنرمندان علاقمند برای شرکت در این جشنواره، برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www. farhangfilm. ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های ۸۸۶۶۵۵۲۵-۸۸۶۶۵۵۲۶ تماس بگیرند.

شرکت فرهنگ فیلم تهران مجری این جشنواره است که در کارنامه خود برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه‍ های عکس بوی عیدی، آخرین برگ درخت، نگاه اول، چندنگاه چندتجربه ۱ و ۲، عکس های استانبول و… را دارد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات