عکس>  رقابت- همشهری آنلاین: یازدهمین همایش و جشنواره بین المللی تخصصی هنر عکاسی و تصویربرداری و دوربین های دیجیتال و تجهیزات و صنایع وابسته ۳۱ اردیبهشت تا سوم خرداد با حضور ۷۰ نمایندگی داخلی و خارجی از ۲۰ کشور در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تجسمی هنرآنلاین؛ یازدهمین همایش و جشنواره بین المللی تخصصی هنر عکاسی و تصویربرداری و دوربین های دیجیتال و تجهیزات و صنایع وابسته IRAN D. I. F که در بین سایر نمایشگاه ها تخصصی در ایران مقامی را به خود اختصاص داده است، ۳۱ اردیبهشت تا سوم خرداد با حضور ۷۰ نمایندگی داخلی و خارجی از ۲۰ کشور در بزرگترین سالن نمایشگاهی ایران در سایت مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

مهم ترین و تخصصی ترین نمایشگاه تجهیزات و لوازم عکاسی و تصویربرداری که نخستین بار در سال ۱۳۸۳ در کشور ایران شکل گرفت به زودی پس از گذشت ۱۱ سال از تولدش جدیدترین نوآوری های این صنعت را برای چهاردهمین دوره همزمان با نمایشگاه عکس در معرض دید و قضاوت عموم قرار خواهد داد.

این جشنواره، محل نمایش آخرین نوآوری ها و دستاوردها در زمینه های دوربین های عکاسی و تصویربرداری آماتور و حرفه ای، قطعات و لوازم انواع دوربین، آخرین تکنولوژی لوازم فیلم سازی، تصویربرداری و نورپردازی و نرم افزارهای مربوطه، انتقال اطلاعات، تکنولوژی سمعی بصری، خدمات و تجهیزات لابراتوار، سیستم های کنترل، تجهیزات عکسبرداری و تصویربرداری متحرک، تجهیزات استودیو های عکاسی، چاپ عکس در قطعات بزرگ و ماشین آلات چاپ عکس است.

هدف از برگزاری این جشنواره تبادل اطلاعات و آشنایی هرچه بیشتر صاحبان صنایع، تجار و متخصصین و علاقمندان با آخرین دستاوردهای صنعت تصویربرداری می باشد که با حمایت اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران و اتاق بازرگانی و صنایع ایران و بلژیک برگزار می شود.

بازدیدکنندگان از این جشنواره می توانند با دریافت آموزش های علمی و عملی رایگان در کلاس های آموزش تخصصی عکاسی، سمینارهای تخصصی، کارگاههای آموزشی جهت آماتورها مشارکت نموده و از برنامه های جنبی این جشنواره شامل ارائه خدمات آموزشی و تعمیر و سرویس رایگان انواع دوربین عکاسی و تصویربرداری بهره مند شوند.

در این جشنواره گالری عکس عکاس ایران نیز برپا می شود.

بازدید ویژه متخصصین از ساعت ۱۲ الی ۱۴ و بازدید ویژه عموم از ساعت ۱۴ الی ۲۰ است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات