عکس>  عکاسی- همشهری آنلاین: مرکز آموزش فرهنگ فیلم تهران در تاریخ ۱۸ مهرماه کارگاه آموزشی" آشنایی با کاربری دوربین های دیجیتال" را برگزار می کند.

به گزارش همشهری آنلاین، سید مهدی محمدی مدیر روابط عمومی شرکت فرهنگ فیلم تهران با اعلام این مطلب گفت: تنظیم عملکردهای منو و جبران نوردهی، کارکرد منوهای فلاش، جبران نوردهی فلاش، عکاسی با مشاهده زنده تصویر، Af mode Grid display، تمیزکردن اتوماتیک حسگر، اطلاعات حذف غبار، بهینه ساز اتوماتیک روشنایی، کنترل های شخصی، حالت های اتوفوکوس، جلوه های تصویری، وایت بالانس، فواصل نوار سطح نوردهی و فواصل نوار تنظیم حساسیت از سرفصل های این کارگاه آموزشی است.

وی ادامه داد: این کارگاه به گونه ای طراحی شده است که هنرجوی علاقمند می تواند در صورت نیاز به آموزش بیشتر در مقطع تکمیلی با حجم قابل توجهی از اطلاعات عکاسی آشنا شود.

به گفته وی این کارگاه آموزشی روز پنجشنبه ۱۸ مهرماه از ساعت ۱۴ الی ۱۹ و با حضور مهدی نصرتی در استودیو فرهنگ فیلم تهران برگزار می شود.

محمدی افزود: مرکزآموزش فرهنگ فیلم تهران کارگاه های عکاسی پرتره، پست مدرنیسم، HDR، عکاسی مطبوعات، رویکردهای نو در عکاسی معاصر، خلاقیت در عکاسی و نورپردازی را در حوزه عکاسی برگزار کرده است.

علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات این کارگاه می توانند به سایت www. farhangfilm. ir مراجعه کنند و یا با شماره ۶-۸۸۶۶۵۵۲۵ تماس بگیرند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات