عکس>  عکاسی- همشهری آنلاین: مهلت ارسال آثار به دومین اکسپوی عکس تهران تا ۲۰ مهر تمدید شد.

به گزارش ایسنا، با توجه به استقبال گسترده هنرمندان از دومین اکسپوی عکس تهران که آذر ماه ۱۳۹۲، توسط گالری شمس و با همکاری خانه هنرمندان ایران در گالری های خانه هنرمندان ایران برگزار می شود، مهلت ارسال فایل آثار تا ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۲ تمدید شد.

علاقمندان به شرکت در دومین اکسپوی عکس تهران می توانند فایل پنج اثر از جدیدترین آثار خود را با مشخصات بزرگترین ضلع ۱۸ سانتی متر، رزولوشن ۳۰۰ DPI، مد رنگی CMYK و فرمت TIFF یا JPEG و همچنین فایل متنی بیوگرافی فارسی و انگلیسی هر کدام در پنج خط و مشخصات آثار ارسالی شامل عنوان، ابعاد، تاریخ و ادیشن به فارسی و انگلیسی و همچنین فرم تکمیل شده اطلاعات هنرمند را به آدرس ایمیل mail_shamsgallery@yahoo. com ارسال کنند.

بنا بر اعلام دبیرخانه دومین اکسپوی عکس تهران از میان پنج فایل ارسالی هر هنرمند در صورت دارا بودن فاکتورهای مناسب جهت نمایش و فروش در اکسپو یک اثر انتخاب می شود که شرکت کنندگان باید پس از چاپ نهایی با قاب یا شاسی و آویز در تاریخ های ۲۳ تا ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۲ از ساعت ۹: ۳۰ تا ۱۸ به دبیرخانه اکسپوی عکس تهران واقع در فرمانیه، خیابان سعیدی، کوچه مهمانکده، شماره ۱۲ تحویل دهند.

تلفن دبیرخانه اکسپوی عکس تهران واقع در فرمانیه، خیابان سعیدی، کوچه مهمانکده، شماره ۱۲ و شماره تلفن ۲۶۱۳۲۳۴۱ آماده پاسخ به علاقمندان است.

دومین اکسپوی عکس تهران ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۲ در خانه هنرمندان ایران گشایش و تا ۹ دی ماه ادامه خواهد یافت.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات