انجمن معماری جهان، به بهترین و جدیدترین پروژه ها و دستاوردهای معماری جهان جایزه اهدا کرد.

به گزارش فارس، انجمن معماری جهان که متشکل از بهترین متخصصان معماری است در ششمین جشنواره خود از بین ۳۰۰ دستاورد به ۲۹ اثر از بهترین پروژه ها جایزه اهدا کرد.

این انجمن که در سال ۲۰۰۸ در بارسلونا تاسیس شد در هر دوره از بین سی دسته از بهترین دستاوردهای معماری جهان شامل هتل، مسکن، تفریح و سرگرمی، مراکز خرید و غیره به بهترین آنها جایزه ویژه اهدا می کند.

در سال های اخیر این بزرگترین رویداد معماری جهان به حساب می آید.مرکز خرید با ۲۰۰ مغازه  و خانه و دفتر در مالمو سومین شهر سوئد با هزینه ۳۷۷ میلیون یورو ساخته شده است.بیمارستانی در شیکاگو با ۳۸۶ اتاق برای بیمارن.سیدنی کروز، ترمینال کروز جدید در بندرگاه سیدنی است.این خانه با طبقاتی در سطوح مختلف در سنگاپور ساخته شده است.گالری در اوکلند در نیوزیلند، این گالری با سایبان های شبیه درخت ساخته شده است.آکواریوم در کپنهاگ به نام سیاره آبی، محلی برای گردشگران است.این ساختمان در تیانجین شرق پکن ساخته شده است و هزینه آن ۲۸۰ میلیون دلار برآورد شده است.ساختمان داروسازی در استانبول. زوج مسنی در این ساختمان که شبیه خانه های سنتی است و محیطی صمیمی دارد مشغول به کار داروسازی هستند. این ساختمان در کنار آب ساخته شده است.خانه ای واقع در لبنان برای استراحت، این بنا از سنگ ساخته شده است.


در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات