با هدف ترویج نهضت حسینی و در آباده:

عکس>  رقابت- همشهری آنلاین: رئیس اداره ارشاد آباده در استان فارس گفت: مسابقه عکس" درسوگ خورشید" با هدف ترویج هرچه بیشتر فرهنگ و نهضت حسینی در این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، فرهاد یمین افزود: کشف و شکوفایی استعدادهای هنری و ثبت لحظه های ماندگار شور و عشق حسینی برگزار می شود.

یمین گفت: تمامی علاقه مندان بدون هیچ محدودیت سنی می توانند عکس های خود را با موضوع مراسم عزاداری ماه های محرم و صفر، آداب و رسوم و آئین های سنتی از قبیل: تعزیه خوانی، مراسم ادعیه، سفره های نذری و ارسال کنند.

وی در خصوص سایر شرایط شرکت در مسابقه می توانند با دوربین های خانگی، دیجیتال و حتی دوربین تلفن همراه خود عکس هایی را ثبت کنند.

یمین تعداد آثاری که هر عکاس می تواند به دبیرخانه ارسال کند را ۵ اثر اعلام و اضافه کرد: عکس ها را می توان به دو طریق به دبیرخانه مسابقه ارسال کرد.

ارسال از طریق ایمیل به نشانی farhang. abadeh@gmail. com به همراه مشخصات کامل فرد ارسال کننده و یا از طریق ارسال پستی بر روی CD در قالب فایل word به نشانی خیابان بدر، مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا نشانی www. abadehphoto. blogesky. com اداره ارشاد شهرستان آباده ارسال کنند.

یمین از شهرداری آباده درخصوص همکاری در اجرای این مسابقه، آخرین مهلت ارسال آثار را ۱۵ دی ماه عنوان و خاطرنشان کرد: ضمن برپایی نمایشگاه از آثارتولیدی، به ۱۰ نفر از برگزیدگان نیزجوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات