یک شرکت در آمریکا برای مشتری های خود خدمات خاصی را ارائه می کند: آدم ربایی برای تغییر در زندگی روزمره!

  مشتری های شرکتی در آمریکا با پرداخت پول به مسئولان آن اجازه می دهند که نقشه ربودن آنها را به صورت ناگهانی برنامه ریزی کنند تا شاید آنها از روزمره گی زندگی شان خلاص شوند! این خدمات شامل ربودن افرادی که از زندگی روزانه خود خسته شده اند به همراه کتک خوردن، شکنجه، تهدید با اسلحه، استفاده از دستبند، اسپری فلفل و حتی شوکر در صورت سفارش است. این شرکت به نام « آدم ربایی فوق العاده» به افرادی که تمایل به ربوده شدن دارند چند برنامه ویژه پیشنهاد می دهد تا آنها گزینه های دزدیده شدن خود را انتخاب کنند.
آدام تیک، بنیانگذار این شرکت در آمریکا می گوید: خدمت ما زندگی کسانی که دچار روزمره گی شده اند را به سطح جدید می رساند و یک پیشرفت در زمینه سرگرمی به حساب می آید. به عقیده بنیانگذار این شرکت افراد تا به صورت واقعی خطر را درک نکنند و دزدیده نشوند قدر زندگی خود را نمی دانند و به شغل و کار خود نمی رسند.


جزئیات عملیات آدم ربایی را کسی نمی داند اما مسئولان این شرکت می گویند بدون شک عملیات خود را طوری طراحی و برنامه ریزی می کنند که مشتری آنها با وجود اینکه خودش سفارش دزیده شدن را داده از ترس در جایش میخکوب شود. هر چند خیلی ها از تاسیس چنین شرکتی تعجب کرده اند اما مقام های این شرکت می گویند بعضی از مشتری های آنها به خاطر داشتن تجربه ای فوق العاده حتی به آنها پول بیشتری به عنوان تشکر پرداخت کرده اند.


این شرکت چند سناریو برای دزیده شدن به مشتری های خود پیشنهاد می دهد که هزینه های آن متفاوت است. ارزان ترین برنامه آدم ربایی ۵۰۰ دلار آب می خورد اما این شرکت برنامه هایی با هزینه هزار و ۲۰۰ دلار هم دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات