۲ ماه پیش شرکت اپل دو نسخه جدید از گوشی های آی فون خود را به بازار عرضه کرد که ۵ سی و ۵ اس نام دارند. این دو گوشی دارای صفحه نمایش ۴ اینچی هستند و خیلی از طرفداران بر سر این موضوع که چرا هر دو این آی فون ها دارای صفحه نمایش همسان با آی فون ۵ هستند، سر و صدایی برپا کردند.

به گزارش افکارنیوز ، به همین علت به نظر می آید شرکت اپل با عرضه گوشی هایی چون گلکسی نوت ۳ از سامسونگ و جی ۲ از ال جی، متوجه شده که باید به سرعت روی گوشی صفحه بزرگ خود کار کند تا مشتری های این گونه گوشی های همراه را از دست ندهد.


روز گذشته تصاویری از یک آی فون منتشر شده که چندان هم رسمی نیست و بیشتر شبیه یک طراحی اولیه است ولی در آن ویژگی ای به نمایش در آمده که شاید برای همه کاربران گوشی های همراه جذاب باشد. این ویژگی در حقیقت مربوط به صفحه نمایش این گوشی است که در تصویر به وضوح می توان دید که صفحه نمایش به کناره های گوشی کشیده شده است.


در تصویر مشخص است که دیگر دکمه ای در کنار گوشی هوشمند آی فون وجود نخواهد داشت و همه چیز توسط لمس بدنه صفحه نمایشی صورت می گیرد که ایده ای منحصر به فرد به حساب می آید.


در چند روز گذشته بیان شده بود که شرکت سامسونگ در حال کار روی چنین صفحه نمایشی است ولی هنوز هیچ اعلام رسمی ای صورت نگرفته. البته می توان حدس زد که شرکت اپل فعلا قصد تولید و عرضه آی فون ۶ را ندارد ولی به احتمال بسیار زیاد این گوشی در تابستان سال ۲۰۱۴ عرضه خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات