نرم افزارهای زیادی وجود دارد که به ما کمک می کند تا این اطلاعات انباشته شده را پاک کنیم، اگر شما هم طرفدار نرم افزارها آزاد و رایگان هستید در انتخاب CCleaner شک نکنید،

به گزارش افکارنیوز ، آیا شما هم از افت سرعت سیستم خود پس از چند ماه گله مندید؟ این اتفاق بدلیل آنکه سیستم عامل شما (بخصوص ویندوز) اطلاعات مربوط به عملکردتان را نگهداری می کند، و با گذشت زمان و افزایش حجم این اطلاعات، سرعت سیستم شما بطور واضحی کاهش می یابد.

نرم افزارهای زیادی وجود دارد که به ما کمک می کند تا این اطلاعات انباشته شده را پاک کنیم، اگر شما هم طرفدار نرم افزارها آزاد و رایگان هستید در انتخاب CCleaner شک نکنید، این نرم افزار تنها ۳.۹۸ مگابایت حجم داشته و امکاناتش شما را هیجان زده خواهد کرد.

۱- به سایت سازنده مراجعه و CCleaner را دانلود کنید. (نسخه مجزا برای سیستم عامل مکینتاش اپل نیز در سایت سازنده وجود دارد. ) نرم افزار را از اینجا نیز می توانید دانلود کنید.


۲- پس از نصب و اجرا برنامه گزینه Run Cleaner را کلیک کنید.


۳- وقتی روند کار نرم افزار کامل شد حجم اطلاعات اضافی که از سیستم شما پاک شده را مشاهده خواهید کرد. (تعجب کردید؟ )


۴- برای کاربران حرفه ای در سمت چپ گزینه هایی دیده می شود که در آن پاک شدن چه نوع اطلاعاتی از سیتسم خود را تعیین می کنند. (مثلاٌ اگر نخواهد کوکی هایش پاک شود می تواند تعیین کند. )


۵- برای اینکه رجیستری خودتان را پاک کنید نیز امکاناتی در نظر گرفته شده که به راحتی با آن کار خواهید کرد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات