ژاکت های احساساتی می توانند روحیات را درک کرده و با استفاده از لامپ هایی که درون آن قرار گرفته است این روحیات را نشان می دهد.

به گزارش افکارنیوز ، روزهای سرد زمستانی تنها لباسی که می تواند کمی انسان را گرم کند ژاکت و کاپشن است از این رو بازار برای این لباس ها گرم می شود. طراحان با ایده های خود سعی می کنند تا لباس هایی تولید کنند که مشتری بیشتری خواهد داشت.

به تازگی یک شرکت تولید کننده لباس های زمستانی دست به ابتکاری جالب زده است و ژاکت های احساساتی را تولید کرده است. این ژاکت ها با آخرین فناوری ساخته شده اند و درساخت آن ها از لامپ های ال ای دی نیز کمک گرفته شده است.


این ژاکت ها همانطور که از نامشان مشخص است می توانند احساسات انسان را تشخیص داده و با استفاده از لامپ هایی که در میان لباس تعبیه شده است نشان دهند. با استفاده از فناوری هایی درون ژاکت و البته حسگرهایی که با بدن در تماس هستند این احساسات تشخیص داده می شوند.

در این ژاکت جالب رنگ سبز برای خونسرد، آبی برای ارامش، بنفش برای هیجان زده، قرمز برای خجالت زده یا مضطرب و زرد برای خوشحال انتخاب شده است. این ژاکت قادر است با یک لایه لباس هم احساسات را حس کند و آن ها را نشان دهد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات