بر اساس ابلاغ وزیر بهداشت؛

سلامت>  عمومی- همشهری آنلاین: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی ابلاغی، مشاور عالی خود را مأمور تشکیل ستاد دائمی برنامه تحول سلامت کرد.

به گزارش همشهری آنلاین، دکتر سید حسن هاشمی ، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی ابلاغی به دکتر داود دانش جعفری مشاور عالی وزیر، بر ضرورت تدوین برنامه تحول سلامت دولت تدبیر و امید و راه اندازی ستاد دائمی این حوزه تاکید کرد.

پایگاه رسمی دانشگاه علوم پزشکی تهران متن ابلاغ وزیر بهداشت را به این شرح منتشر کرد:

«جناب آقای دکتر دانش جعفری
مشاور عالی محترم

با سلام و احترام؛
با توجه به اهمیت پیگیری تدوین برنامه تحول سلامت دولت تدبیر و امید مصوب هیات وزیران و اهمیت برنامه ریزی و پایش مبتنی بر شواهد، ترتیبی اتخاذ نمایید تا ستاد دائمی این امر با مشارکت کارشناسان خبره در داخل و خارج تا حصول پوشش همگانی سلامت برای آحاد مردم تشکیل گردد. لازم به ذکر است کلیه معاونت های محترم و حوزه های ستادی و دانشگاهی ملزم به همکاری با جنابعالی می باشند.

دکتر سید حسن هاشمی
وزیر»

بر طبق این گزارش، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اوایل مهر ماه طی حکمی داود دانش جعفری را به عنوان مشاور عالی وزیر منصوب و مأموریت تهیه برنامه تحول در نظام سلامت را به وی واگذار کرده بود. هاشمی در ابلاغ جدید خود برای دانش جعفری، مشاور عالی خود را مأمور تشکیل ستاد دائمی در این حوزه نموده است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات