ماجرای دنباله دارجشن انقلاب در ازنا

لرستان خبر: بعدازاجرای ضعیف برنامه کاروان فجرامید شبکه افلاک، هنرمندان خوش ذوق ازنایی به درخواست اکید اعضای شورای شهر برآن شدند جبران مافات افلاکی ها کنند که البته پس ازهفته ها تمرین وتدارکات با بدقولی شورای شهرمواجهه شدند.

به گزارش لرستان خبر: بعدازآن برنامه پرحاشیه کاروان فجر امید و اجرای ضعیف افلاکی ها درجشن انقلاب وبهره نبردن ازظرفیتهای هنرمندان بومی بنا به دلایلی معلوم که درجای خود جای بسی تعامل دارد بازتاب این برنامه تحمیل شده با موج گسترده ای ازانتقادات مردمی همراه شد ازاین رو مسئولین برآن شدند که با جبران مافات شادی و خنده های از دست رفته را بازگردانند یا به تعبیری ظرفیتهای هنری شهرستان را به تصویربکشند.

درهمین راستا اعضای شورای شهر با دعوت از انجمن های هنری شهرستان همت میگمارند و با تصویب بودجه ای برای اجرای هرچه باشکوهتربرگزاری جشن انقلاب پیش قدم می شوند به دنبال همین تصمیم هنرمندان با اجابت دعوت به همکاری به مدت یک هفته تمام سعی و تلاش خود را بکارگرفته و با تمرینات فشرده آماده ارائه برنامه ای درخورانقلاب اسلامی و شهرستان می شوند.

اما با نزدیک شدن به روز موعود حتی با تعیین مکان برنامه با همه آمادگی ها و تدارکات، بیکباره انجمن هنرمندان دستآویز مصوبه های سطحی شورای شهر می شود همان جنس مصوبه هایی که با گذشت روزها وماهها هنوزنتوانسته شهرداری برای شهربرگزیند.

درچنین شرایطی که اعضای شورای شهر با دعوت از هنرمندان به طور حضوری با تقبل همه هزینه ها از آنان خواسته بودند که برنامه جشن انقلاب را به نحو احسن درمکان وسیعتر و زمان مقرر یک هفته ای اجرا کنند اما درعین ناباوری به بهانه عدم مصوبه و تمکین اعتباری خلف وعده کرده وازقول خود سرباززدند.

هم اکنون ۲۰ هنرمند دررشته های مختلف هنری به مدت یک هفته برنامه های قابل توجه و متنوعه ای درجهت حفظ آبرو ومنظلت سالگرد جشن انقلاب تمرین و آماده سازی کرده اند، این جمع از هنرمندان خواستارپاسخ قانع کننده شورای شهر و تقاضای پیگیری مدیرفرهنگی شهرستان ازنا سیدمسعوصالحی ازدستگاههای ذیربط تاحصول نتیجه هستند.

قابل ذکراست درصورت برطرف شدن مشکل پیش آمده ازسوی شورای شهرانجمن های هنری آماده برگزاری این جنگ درمناسبت های آتی هستند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات