امام جمعه ازنا:

امام جمعه ازنا گفت: لازمه اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی اقدامات عملی است و اجرایی کردن این سیاست ها کشور را در مقابل جنگ اقتصادی دشمن از آسیب تحریم نگه می دارد.

حجت الاسلام هراتی مطلق در خطبه های نماز جمعه این هفته ازنا اظهار کرد: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی باید به صورت عمیق بررسی شود و بین برگزاری همایش و کنفرانس و شعار دادن این سیاست تا عملی کردن آن تفاوت بسیاری است. وی با اشاره به اینکه لازمه اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی اقدامات عملی است، بیان کرد: عملی کردن سیاست اقتصاد مقاومتی با لبیک و عمل به فرامایشات مقام معظم رهبری کشور را نیز در مقابل جنگ اقتصادی دشمن از آسیب تحریم نگه می دارد.

امام جمعه ازنا گفت: سیاست اداره کشور توسط دولت ها با تکیه بر بودجه نفتی غلط است و باید با پیگیری جدی مسئولان، نمایندگان و همکاری مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم تلاش شود.

امام جمعه ازنا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توهین به مقدسات افزود: بعضی از رسانه ها به احکام اسلام و دین توهین می کنند و قوانین اسلام را زیر سوال می برند که نباید به آنان مجال سخن گفتن داد.

وی بیان کرد: وزیر ارشاد باید با این افراد وعوامل برخورد جدی و قاطعانه کند.

هراتی مطلق تصریح کرد: ملاک ما قرآن، دین، ائمه و ولایت فقیه است، و هرگز چشم خود را روی معایب هیچ دولتی نمی بندیم و انتظار داریم وزارت ارشاد به کتاب هایی که قبلا اجازه انتشار به آنها داده نشده و خلاف قانون و شرع هستند مجوز انتشار ندهد.

وی گفت: از کمک ۲۰۰ میلیون ریالی نقدی مردم شهرستان ازنا در کمک به بازسازی عتبات عالیات در مدت کوتاه ۴۵ روزه تشکر می کنم.

هراتی مطلق با اشاره به سفر اخیر استاندار لرستان به شهرستان ازنا اظهار کرد: امیدواریم مصوبات این سفر به زودی اجرایی شود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات