مدیرعامل مخابرات لرستان:

مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده برای سال آینده برای توسعه شبکه کابلی مخابرات در سطح استان ۱۰۰میلیارد ریال هزینه پیش بینی شده است.

مسیب قبادیان امروز در جمع خبرنگاران در خرم آباد اظهار کرد: در سال ۹۳ برای اجرای ۳۲ پروژه در راستای توسعه شبکه کابلی مخابرات برنامه ریزی شده است. مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان افزود: برای توسعه شبکه کابلی مخابرات استان ۱۰۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است.

قبادیان با اشاره به اجرای طرح های راه اندازی (adsl) در روستاهای لرستان تصریح کرد: در راستای اجرایی کردن این طرح ها در سال ۹۳حدود ۲۳۰ روستا از این امکان بهره مند می شوند.

مدیرکل مخابرات لرستان اظهار کرد: با پیش بینی های انجام شده این طرح ها در ۳ ماه اول سال ۹۳ اجرایی شده و به بهره برداری می رسند.

وی با اشاره به اجرای پروژه کوثر در لرستان تصریح کرد: برای اجرای طرح کوثر در استان ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پیش بینی شده است.

قبادیان گفت: شرکت مخابرات در نظر دارد سال آینده برای افزایش سرعت اینترنت در استان ۵۳ هزار پورت پر سرعت اینترنت نصب نماید.

مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان با بیان اینکه ما در زمینه واگذاری پورت های اینترنت در استان هیچ گونه محدودیتی نداریم، افزود: همچنین یکی دیگر از برنامه های این شرکت برای سال آینده تکمیل فیبر نوری و اتصال همه شهرهای استان به فیبر نوری است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات