امام جمعه ازنا:

امام جمعه ازنا گفت: اقتصاد مقاومتی راهی است که اقتصاد کشور را پویا می کند و برای کشور استقلال اقتصادی می آورد.

در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ازنا بعد از دعوت مردم به تقوای الهی اظهار کرد: با توجه به درپیش بودن ایام فاطمیه و تعطیلات نوروزی مردم باید دقت کنند که حرمت ایام فاطمیه حفظ شود. وی تصریح کرد: مراسم امسال ایام فاطمیه باید با شکوه هرچه تمام تر در استان لرستان و شهرستان ازنا برگزار شود.

حجت الاسلام هراتی در خطبه دوم خود افزود: دیدار اشتون با فتنه گران وصحبت های وی دخالت در امور ایران بود و مسئولان باید در قبال آن جوابگو باشند.

امام جمعه شهرستان ازنا بیان کرد: مسئله هسته ای بهانه غربی ها است و می دانند که ایران دنبال استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای است.

وی اظهار کرد: دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران با اعتقادات و استقلال کشور مشکل دارند و نمی توانند پیشرفت جوانان این کشور را تحمل کنند و بهانه هسته ای را می آورند.

حجت الاسلام هراتی مطلق با انتقاد از اقتصاد متکی بر نفت عنوان کرد: مسئولان باید دنبال راهکارهایی باشند تا به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در رابطه به اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانند.

وی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی راهی است که اقتصاد کشور را پویا می کند و برای کشور استقلال اقتصادی می آورد.

حجت الاسلام هراتی مطلق گفت: نظارت ها بر واحد های صنفی شهرستان ازنا باید در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی سال آینده تشدید شده و با متخلفان در این زمینه برخورد جدی انجام شود.

وی افزود: مسئولان امر باید در امر نظارت جدی باشند و در این راستا آجیل و میوه فروش ها بیشترین نظارت را لازم دارند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات