مسئول دفتر نهاد دردانشگاه‌های لرستان:

لرستان خبر: مسئول دفتر نهاد دردانشگاه‌های لرستان گفت: حوزه فرهنگ نسبت به دیگر حوزه ها از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که فرهنگ هر کشور هویت آن کشور است.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد، حجت الاسلام مهدی مستاجران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مقام معظم رهبری در سخنرانی ابتدای سال در حوزه فرهنگی بر دو موضوع تاکید بیشتری داشتند که همه ما باید این دو نکته را در نظر بگیریم.

وی افزود: نکاتی که مقام معظم رهبری تاکید بیشتری داشتند یکی حرکت جهادی در زمینه فرهنگ و دیگری نقد و بررسی فعالیت های فرهنگی مسئولان بوده است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان لرستان بیان کرد: حوزه فرهنگ نسبت به دیگر حوزه ها از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که فرهنگ هر کشور هویت آن کشور است.

وی عنوان کرد: مسئولان فرهنگی باید فرهنگ انقلابی را توسعه و گسترش دهند و مواظب باشند که دچار شعار زدگی نشوند. چرا که شعار زدگی یک آفت برگ است.

وی افزود: باید در برابر استکبار جهانی که به صورت جبهه ای واحد و با تقسیم کار علیه فرهنگ اسلامی کار می کنند، جبهه واحد فرهنگی در دنیای اسلام تشکیل بدیم و نگذاریم که غرب فرهنگی اسلامی را بیش از این مورد هجمه قرار دهد.

وی با مهم خواندن کیفیت کار فرهنگی تصریح کرد: باید دقت کنیم که در بحث فرهنگ باید به کیفیت و محتوای کار دقت کنیم نه کمیت کار.

حجت الاسلام مستاجران عنوان کرد: مدیریت جهادی یک مدیریت استراتژیک است که لازمه آن از خودگذشتگی مدیران است و باید جهاد گونه کار کرد.

وی افزود: دشمنان انقلاب چند سال است که فرهنگ ما را هدف قرار گرفته اند و ما باید این هجمه عظیم را دست کم نگیریم و با حرکت جهادی به مقابله برخیزیم.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان لرستان بیان کرد: مسئولان فرهنگ در استان لرستان باید نقاط کور و ضعف های موجود در حوزه فرهنگ را شناسایی کرده و درصدد رفع ان ها قدم بردارند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات