رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان:

لرستان خبر: رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: باید با حرکت جهادی به سمت برنامه ریزی فرهنگی برویم تا جامعه خود را در مقابل دشمن بیمه کنیم.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد، سعید محمدزاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای حل مشکلات فرهنگی باید جهادی عمل کنیم نه شعاری چون با مدیریت جهادی کار انجام می شود.

وی افزود: باید یک برنامه ریزی دقیقی در راستای شناسایی اساتیدی که ذهن جوانان را به سمت تفکرات انحرافی می کشاند انجام شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان بیان کرد: جوانان ظرفیت بسیار خوبی برای کارهای فرهنگی در حوزه دانشگاه هستند و با تقویت کردن مبحث قرآن پژوهی می توانیم یک انقلاب فرهنگی را در دانشگاه ایجاد کنیم.

محمد زاده تصریح کرد: برای تقویت امور فرهنگی، تقویت انجمن های علمی دانشگاه ها و تقویت سایت های دانشگاه های یکی از بهترین راهکار ها در این امر است.

وی با اشاره به اهمیت دانشگاها در موضوع فرهنگ عنوان کرد: دانشگاه و حوزه مهم ترین مرکز علمی در جامعه هستند که نخبگان دانشگاهی باید با رصد هجمه های دشمنان در این زمینه گام های مثبتی بردارند.

محمد زاده عنوان کرد: دانشگاه و حوزه دو مرکز مهم برای گفتمان سازی در زمینه فرهنگ و اقتصاد هستند و باید با برگزاری نشست هایی در این زمینه هم فکری کنند.

وی با اشاره به هجمه عظیم دشمن در چند سال گذشته بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی ایران از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جنگ نرم خود علیه ایران را شروع کردد و دانشگاها را به عنوان یکی از مهم ترین هدف های خود در نظر گرفتند

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: باید با حرکت جهادی به سمت برنامه ریزی فرهنگی برویم تا جامعه خود را در مقابل دشمن بیمه کنیم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات