دفتر رییس جمهوری با قدردانی از مردم لرستان عنوان کرد

لرستان خبر: دفتر رییس جمهوری روز شنبه در پیامی با قدردانی از حضور پرشور و استقبال گرم مردم استان لرستان از کاروان دولت تدبیر و امید تصریح کرد: یقیناً دولت تدبیر و امید در پرتو نفس های گرم و حمایت های بی دریغ مردم نجیب این استان در تحقق مطالبات به حق آنان و برون رفت از تنگناها و کاهش آسیب های اجتماعی استان لرستان، تلاشی مضاعف خواهد داشت.

لرستان خبر، در بخشی از این پیام آمده است: استان لرستان به رغم برخورداری از نیروی انسانی مستعد، موقعیت ترانزیتی، خاک مساعد، معادن ممتاز و مناظر طبیعی بی نظیر و آثار و اماکن تاریخی و مذهبی فراوان که آن را به صورت بهترین، مناسب ترین و آماده ترین قطب گردشگری درآورده، هنوز دچار محرومیت هایی است که شایسته ارزنده ترین توجهات است.
 

دفتر رییس جمهوری تاکید کرد: یقیناً دولت تدبیر و امید در پرتو نفس های گرم و حمایت های بی دریغ مردم نجیب این استان در تحقق مطالبات به حق آنان و برون رفت از تنگناها و کاهش آسیب های اجتماعی استان لرستان، تلاشی مضاعف خواهد داشت.
 

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری بیست و هشتم خرداد ماه به همراه اعضای هیات دولت سفری دو روزه به استان لرستان داشت.


 

متن پیام دفتر رییس جمهوری به این شرح است:
 

بسم الله الرحمن الرحیم


لرستان قامت بلند آزادگی است. مردم وطن دوست، استقلال طلب، هوشمند، اصیل و دیندار این استان همواره در برابر گردنکشان و بیگانگان؛ دژی محکم و نفوذ ناپذیر و در دوران اخیر نیز یکی از کانون های درخشان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بوده اند.
 

مردان غیور و زنان بلند همت این خطه پربرکت، با ترکیب ارزش های عشایری و میراث گرانبهای ایلی خود و ایمان ناب و عشق به اهل بیت (ع)، فرهنگی اصیل که آیینه تمام نمای فرهنگ اسلامی و ایرانی است، فراهم آورده اند.
 

این استان، به رغم برخورداری از نیروی انسانی مستعد، موقعیت ترانزیتی، خاک مساعد، معادن ممتاز و مناظر طبیعی بی نظیر و آثار و اماکن تاریخی و مذهبی فراوان که آن را به صورت بهترین، مناسب ترین و آماده ترین قطب گردشگری درآورده، هنوز دچار محرومیت هایی است که شایسته ارزنده ترین توجهات است.
 

یقینا دولت «تدبیر و امید» در پرتو نفس های گرم و حمایت های بی دریغ مردم نجیب این استان، در تحقق مطالبات به حق آنان و برون رفت از تنگناها و کاهش آسیب های اجتماعی استان، تلاشی مضاعف خواهد داشت.
 

برخود فرض می دانیم به پاس حضور پرشور و استقبال گرم مردم غیور این استان از کاروان دولت تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم، نماینده محترم ولی فقیه، ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده معظم و معزز شهدا و ایثارگران عشایر فداکار، فرهنگیان، دانشگاهیان، دانشجویان، دانش آموزان، کشاورزان، صنعتگران، فعالان اقتصادی، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه، جوانان پرشور و با نشاط، نیروی نظامی و انتظامی و سایر گروه های سیاسی و اجتماعی استان صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.


امید است در سایه عنایات الهی و تدبیر و تلاش بیشتر مسوولان، گام های بلندی در جهت توسعه پایدار و همه جانبه این خطه زرخیز برداشته شود و تصمیمات و اقدامات دولت گامی به سوی تحقق مطالبات بر حق آنان باشد.
 

دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات