امام جمعه خرم آباد:

لرستان خبر: امام جمعه خرم‌آباد دیروز در خطبه های نماز جمعه با تاکید براینکه آمریکا توان رهبری ائتلاف مبارزه با داعش را ندارد، گفت:‌ این ائتلاف بدون حضور ایران به نتیجه نمی‌رسد.

لرستان خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در جمع نمازگزاران از مواضع حق‌طلبانه، مقتدرانه و عزتمندانه رئیس جمهور در سازمان ملل قدردانی کرد و گفت:‌ تقویت مواضع اصولی نظام جمهوری اسلامی در خصوص حقوق بشر، فناوری هسته‌ای و مبارزه با تروریست از دستاوردهای سفر رئیس جمهور به مجمع عمومی سازمان ملل است.

 

وی ادامه داد:‌ در این سفر ثابت شد که ایران اسلامی قاطعانه بر مواضع انقلابی و حق مسلم خود در دستیابی به فناوری هسته‌ای پافشاری می‌کند.

 

امام جمعه خرم‌آباد با تاکید براینکه آمریکا توان رهبری ائتلاف مبارزه با داعش را ندارد، گفت:‌ این ائتلاف بدون حضور ایران به نتیجه نمی‌رسد.

 

وی از مواضع ضدآمریکایی رئیس جمهور آرژانتین در حمایت از مواضع ایران و حزب‌الله تجلیل کرد.

 

میرعمادی یادآور شد: قطع سخنرانی رئیس جمهور آرژانتین نشان داد که ادعای آمریکا در حمایت از حقوق بشر واهی است.

 

وی در ادامه به هفته نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: جا دارد که این هفته را به نیروی انتظامی تبریک گفته به ویژه نیروی انتظامی لرستان که تاکنون در بحث نظم و امنیت کارهای بزرگی انجام داده است.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه زحمات نیروی انتظامی لرستان بر کسی پوشیده نیست، عنوان کرد: انتظار ما از مردم این است که نیروی انتظامی را در امر خطیر نظم و امنیت یاری دهند.

 

میرعمادی با اشاره به روز عرفه و تبریک این روز خاطرنشان کرد: عرفه روز اعتراف به گناهان و روز معرفت به خدای متعال است که باید از اعمال این روز برای سعادت دنیا و آخرت بهره‌مند شویم.

 

امام جمعه خرم‌آباد گفت:‌ فردا ساعت 14 بعدازظهر دعای عرفه در مصلای‌ الغدیر خرم‌آباد برگزار می‌شود و انتظار ما از مردم این است در این مراسم حضوری پررنگ داشته باشند.

 

وی ضمن گرامیداشت عید قربان عنوان کرد:‌ عید قربان روز بندگی خدا، روز رهایی از ولایت شیطان است.

 

امام جمعه خرم‌آباد گفت: عید قربان، عید بندگی، ایثار و روز شکست هوای نفس است که باید اعمال این روز را به جا بیاوریم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات