فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای توانمند مرزبانی نیمه شب گذشته در درگیری با تروریست ها، گروهی از مزدوران استکبار را قلع و قمع، سه نفر را دستگیر و مقادیری سلاح را کشف کردند.

سردار قاسم رضایی روز شنبه در جمع خبرنگاران در زاهدان اظهار داشت: نیروهای مرزبانی با اطلاع از قصد گروهی تروریست اقدامات لازم را برای قلع و قمع آنان آغاز کردند.
 
 
وی افزود: نیروهای مرزبانی عصر روز جمعه عازم منطقه مرزی میرجاوه که تروریست ها قصد ورود از مرزهای این منطقه به داخل کشور را داشتند، شدند.
 
 
وی ادامه داد: نیروهای مرزبانی ساعت یک بامداد هنگامی که تروریست ها قصد ورود به منطقه را داشتند با آنان درگیر شدند و در این درگیری که دو ساعت به طول انجامید تعدادی از تروریست ها به هلاکت رسیده و سه نفر دستگیر شدند که یک نفر آنان زخمی است.
 
 
فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی گفت: مقادیر زیادی سلاح و مهمات از جمله سه قبضه اسلحه و مقداری مواد منفجره و ۱۴۰ عدد چاشنی صوتی، نوری و زمانی در این درگیری از تروریست ها کشف شد.
 
 
وی افزود: بر اساس اعتراف دستگیرشدگان، تروریست ها قرار بود در شهرهای داخلی کشور به ویژه زاهدان، کرمان و بم اقدامات انفجاری و تروریستی انجام دهند.
 
 
سردار رضایی اظهار داشت: در این درگیری یک نفر از مرزبانان به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
 
انتهای پیام/
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات