مدیرکل حوزه ریاست سازمان جنگل‌ها کشور:

لرستان خبر: مدیرکل حوزه ریاست سازمان جنگل‌ها کشور گفت: با وجود حمایت این سازمان از مدیران، اما باید دانست که این حمایت‌ها در چارچوب اصولی این سازمان انجام می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، نگهدار اسکندری ظهر امروز در مراسم معارفه و تودیع مدیران کل جدید و قدیم منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان در خرم‌آباد، اظهار داشت: با وجود قرارگیری منابع طبیعی در مسیر تکاملی خود، بنابراین باید تمام تلاش خود را در راستای دستیابی به این مهم قرار دهیم.

 

وی ضمن تأکید بر این‌که جنگل‌های سرمایه‌های نسل‌های آینده هستند، افزود: با توجه به این مهم باید با تأمین نیروی انسانی لازم برای محافظت از جنگل‌ها تلاش شود تا دیگر آتش‌سوزی در این مناطق مشاهده نکنیم.

 

مدیرکل حوزه ریاست سازمان جنگل‌های کشور عنوان کرد: تمامی کارکنان سازمان جنگل‌های باید در راستای ارائه خدمات با مسئولان مربوطه خود همکاری لازم را داشته باشند.

 

وی مهار آتش‌سوزی در جنگل‌ها و منابع طبیعی را وظیفه مسئولان دانست و بیان کرد: با توجه به این‌که اختلافات داخلی لطمات زیادی را به منابع طبیعی وارد آورده است بنابراین باید تلاش شود تا سرمایه‌های ملی حفظ شوند چراکه حفاظت از جنگل‌های وظیفه‌ای ملی است اما مهار آتش‌سوزی وظیفه مسئولان است.

 

اسکندری ضمن تأکید بر حمایت این سازمان از مدیران، تصریح کرد: با وجود حمایت این سازمان از مدیران، اما باید دانست که این حمایت‌ها در چارچوب اصولی این سازمان انجام می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: در راستای حفظ جنگل‌ها و احیای مراتع در لرستان، مدیرکل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان با قرار دادن این مهم در اولویت کاری خود از تجربه نیروهای باتجربه استفاده کند.

 

مدیرکل حوزه ریاست سازمان جنگل‌های کشور ضمن تأکید بر این‌که دستیابی به هدف نهای در هر سازمانی در گرو قانونی عمل کردن آن سازمان است، گفت: مسئولان باید به این امر توجه کنند که تنها حرکت در مسیر قانون می‌تواند آن‌ها را به هدف برساند.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات