مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان:

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: ششمین بیمارستان ثابت تخصصی و فوق تخصصی بسیج جامعه پزشکی لرستان در منطقه محروم “میربگ جنوبی” شهرستان دلفان برپا می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، سرهنگ نبی‌الله شمس بیرانوند در خرم‌آباد اظهار داشت: ششمین بیمارستان ثابت بسیج جامعه پزشکی لرستان روز پنجشنبه، شانزدهم دی‌ماه به نام شهید والامقام نعمت اله کاظمی در بخش محروم میربگ جنوبی روستای “دمباغ ” از توابع شهرستان دلفان به مدت یک روز برپا می‌شود.
 
وی افزود: برای برپایی این بیمارستان اکیپی شامل ۱۰ متخصص و فوق تخصص، هفت پزشک عمومی و پنج دندان‌پزشک به همراه ۴۰ نفر کادر پزشکی و پشتیبانی تیم برای ارائه خدمات رایگان به مردم این منطقه اعزام می‌شوند.
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان عنوان کرد:  پیش‌بینی می‌شود با برپایی این بیمارستان به حداقل یک هزار و۵۰۰ نفر مراجعه مستقیم و بیش از چهار هزار نوع خدمت به جمعیت روستاهای تابع منطقه خدمات ارائه شود.
وی با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی به مردم منطقه ۱۰ روز قبل از برگزاری در حال انجام است، بیان کرد: علاوه بر خدمات پزشکی، دارو نیز به‌صورت رایگان ارائه می‌شود و در صورت نیاز به خدمات تخصصی بیشتر بیماران به مراکز تخصصی ارجاع داده می‌شوند.
شمس بیرانوند به مستقر کردن دستگاه‌های سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی و آزمایشگاه در  منطقه اشاره کرد و گفت: در این زمینه خدماتی را به شکل چشمگیر ارائه خواهیم داد که تابه‌حال در این منطقه انجام‌نشده است.
وی خاطرنشان کرد: علاوه بر خدمات پزشکی و پیراپزشکی، اعزام مبلغ و مبلغه  و امورات فرهنگی به منطقه توسط نهاد رهبری در جمعیت هلال‌احمر استان از دیگر خدمات خداپسندانه است.
منبع: خبرگزاری بسیج
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات