امام جمعه الیگودرز:

امام جمعه الیگودرز گفت: امروز عده‌ای برای رسیدن به اهداف خود در انتخابات سال آینده تخریب و تضعیف قوه قضاییه را پیگیری می‌کنند.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام محمدعلی ارزنده امروز در جمع نمازگزاران این شهر با اشاره به نسخه جدید توطئه دشمنان علیه نظام گفت: حتی شبکه بی بی سی توسط مسعودبهنودبا سخنان خود نسخه ای برای این طرح آماده نمود و در پی آن یکی از مسوولین دولتی هم علیه قوه قضاییه مطالبی بیان داشت.

وی با اشاره به خدمات ارزشمند وزارت اطلاعات در حفظ امنیت کشور و تجهیزات کم نظیر این وزارتخانه افزود: مگر وزارت اطلاعات زیر نظر دولت نیست  پس چرا باید تجهیزات فوق سری شنود در کاخ نیاوران نصب شود و هدف دولت از این اقدام چیست.

ارزنده در رابطه با انتقاداتی که در رابطه با عدم پیگیری پرونده بابک زنجانی توسط دستگاه قضایی مطرح می‌شود گفت: رئیس قوه قضاییه از کمک‌های میلیاردی بابک زنجانی به ستاد انتخابات رئیس جمهوری خبر داد و سخنگوی این قوه هم به هزینه 20 میلیارد تومانی ستاد انتخابات رییس جمهور اشاره و سوال کرده است، مابقی هزینه‌ها از کجا آمده است و در مقابل رئیس جمهور اظهار می‌دارد، بابک زنجانی چگونه اختلاس به این بزرگی را انجام داده و یقینا به جایی وصل بوده که وقتی این سخنان را کنار هم می‌گذاریم خیلی مباحث روشن می‌شود.

وی با اشاره به تمدید تحریم‌ها و نافرجامی برجام و اعتراف ظریف به اشتباه در اعتماد به کری گفت: اکنون که مشخص شده اشتباه کرده‌اید و آمریکا قابل اعتماد نیست چرا اکنون در حال از بین بردن 2 هزار سانتریفوژ در فوردو هستید.

امام جمعه الیگودرز به مطالب عنوان شده در خطبه‌های هفته قبل و همچنین واکنش‌ها اشاره نمود و افزود: حجت‌الاسلام ترکی امام جمعه موقت این شهر سال‌هاست که در راستای خدمت به مردم و الیگودرز از هیچ کوششی دریغ نکرده و همه ما قدردان زحمات وی هستیم.

وی افزود: هفته گذشته وی مطالب قابل توجهی بیان نمودند که متاسفانه عده‌ای در استان مباحث مهم را رها کرده و به یک موضوع فرعی چسبیده‌اند و برغم اینکه در خطبه‌ها حتی نامی از کسی برده نشد، عده‌ای در فضای مجازی شیطنت کرده و این سخنان را متوجه شخص خاصی کرده‌اند در حالیکه هیچ فرد خاصی مد نظر نبوده است.

ارزنده تلاش و ایثار محیطبانان را در راستای حفاظت از محیط زیست ستودنی دانست و افزود: امام جمعه موقت شهرستان در بیان هدیه گوشت شکار شخص خاصی را مد نظر نداشته و بر فرض گیریم که این اطلاعات نادرست انتقال داده شده است اما به راستی همه اعتراض ایشان در خطبه‌ها همین موضوع بود.

وی افزود: کاهش ارتفاع سد از 72 متر به 42 متر و تعرض عد‌ه‌ای به منطقه حفاظت شده اشترانکوه از دیگر موضوعات خطبه‌های هفته گذشته بود که ما سه سال است فریاد می‌زنیم اما هیچگاه پاسخ منطقی و قانع کننده‌ای داده نشده است.

خطیب نماز جمعه به تماسهای مکرر عده‌ای برای این موضوع اشاره نمود و گفت: مملکت را غارت کرده‌اند و در نهایت آنها را ذخائر انقلاب می‌دانند و هیچ کس عکس العمل نشان نمی‌دهد و امروز مشکلات شده چند کیلو گوشت شکارهدیه که اگر بنا باشد هوای نفس به میدان بیاید مطالبی وجود دارد که اگر بیان شود مردم از خیلی مباحث اطلاع خواهند یافت.

وی مجددا به مشکلاتی که در نتیجه کاهش ارتفاع سد برای دو شهر الیگودرز و ازنا رخ خواهد داد اشاره نمود و افزود: مسوولین به جای اینکه پاسخگوی مردم در رابطه با دلایل ورود غیر مجاز به مناطق حفاظت شده اشترانکوه باشند، موضوعات فرعی را پی می‌گیرند.

وی به برگزاری همایش هیات رزمندگان شرق لرستان اشاره کرد و افزود: این مراسم روز دوشنبه بیستم دی‌ماه با سخنرانی سردار حاج نوری فرمانده لشگر 57 ابوالفضل در دوران دفاع مقدس در الیگودرز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

منبع: فارس

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات