فرماندار الیگودرز در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان گفت :امسال درایام الله دهه فجر 65 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 48 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

جلسه ستاد65 پروژه عمرانی در الیگودرز به بهره برداری می رسد +تصویر

 

به گزارش لرستان خبر، بزرگداشت دهه فجر شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار وجمعی از مسئولین وفرماندهان انتظامی ونظامی در اتاق جلسات فرمانداری الیگودرز برگزار شد .

جلسه ستاد دهه فجر الیگودرز،عکس،تصویر،فرماندار الیگودرز

حجت الاسلام محمد علی  ارزنده؛ امام جمعه الیگودرز ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت معصومه (س) گفت : انقلاب اسلامی با رهبری امام خامنه ای  وپایداری مردم در برابر همه سختیها  وتوطئه های ایستادگی کرد تا به دست نااهلان نیفتد .

وی به مقام معظم رهبری در خصوص رویش ها وریزشهای انقلاب اشاره نمود وگفت : عده ای از بزرگان  انقلاب اسلامی را  ظهور صغری امام زمان (عج) می دانند  و اگر در زمان غیبت کبری عده ای از بزرگان دینی ریزش کردند در ظهور صغری امام زمان (عج) نیز  این ریزشها ورویش ها ادامه خواهد داشت .

جلسه ستاد دهه فجر الیگودرز،عکس،تصویر،امام جمعه الیگودرز

امام جمعه شهرستان الیگودرز  ضمن تبریک سی ونهمین سالگرد انقلاب اسلامی بیان کرد : سختیها و مشکلات ازنظر مقام معظم رهبری  لوازم وپیشرفت انقلاب که باعث تثبیت نظام می شود و  وظیفه که با بصیرت و در جهت پشتیبانی از ولایت عمل نماییم.

 جلسه ستاد دهه فجر الیگودرز،عکس،تصویر،فرماندار الیگودرز

 در ادامه جلسه ولی اله میرزایی اصل فرماندار الیگودرز به برنامه ها در ایام الله دهه فجر اشاره نمود وگفت : امسال در ایام الله دهه فجر  65 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر  48 میلیارد تومان در سطح شهرستان به بهره برداری می رسد .

وی ادامه داد  : انقلاب اسلامی با همه تحولات در دنیا اتفاق افتاده متفاوت است و محصول آن استقرار نظام جمهوری اسلامی است .

جلسه ستاد دهه فجر الیگودرز،عکس،تصویر،امام جمعه الیگودرز،فرماندار الیگودرز

میرزایی اصل اظهار داشت :هدف ما استقرار تمدن اسلامی که  الزمات آن باید فراهم شود که مهمترین آن وحدت وانسجام و همچنین تبعیت از مقام معظم رهبری است.

جلسه ستاد دهه فجر الیگودرز،عکس،تصویر،امام جمعه الیگودرز،فرماندار الیگودرز

فرماندار الیگودرز به ویژگی اصیل بودن انقلاب اشاره نمود واظهار داشت : اعتقادها وباورهای انقلاب اسلامی محصول 1400سال ورود اسلام به کشور ما می باشد و اصالت انقلاب از نظر عملی بر همه جهانیان ثابت شده چرا که نظام تا کنون از هیچ قدرت خارجی فراتر از مرزها ی جمهوری اسلامی کمک نگرفته است.

جلسه ستاد دهه فجر الیگودرز،عکس،تصویر،امام جمعه الیگودرز،فرماندار الیگودرز

وی بیان کرد :بعد از ائمه معصومین (ع) جمهوری اسلامی تنها نظام در طول تاریخ  که سازوکار اجرایی و اداری دارد ودر جایگاه مهم در سطح جهان قرار  گرفته است ودر صورتی  که از این جایگاه شناخت ودرک درستی نداشته باشیم ممکن است دچار انحراف شویم.

انتهای پیام/

منبع: هیجار

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات