اخباری مبنی بر اخراج 280 نفر تحت عنوان نیروهای مازاد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان منتشر شده که مدیر کل این اداره صحت اخراج این افراد را تایید نکرد.

علی زندی فر افزود: پیش از ادغام معاونت راهداری اداره کل راه و شهرسازی با اداره کل حمل و نقل و پایانه ها، 280 نفر نیرو در حوزه راهداری به صورت شرکتی در راه وشهرسازی استان لرستان استخدام شده بودند.
وی اظهار کرد: پس از ادغام و تغییر اداره کل حمل و نقل و پایانه ها به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، این 280 نفر از اداره کل راه و شهرسازی به راهداری و حمل و نقل جاده ای منتقل شدند.
وی افزود: قرارداد این افراد به نام معاونت راهداری بوده اما بسیاری از آنها در عمل راهدار نبوده اند و در بخش های دیگری از جمله مسکن مهر، خدمات، رانندگی و حوزه ساخت فعالیت می کردند.
زندی فر گفت: در حال حاضر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای حدود 140 نفر از این تعداد را نیاز دارد اما تاکنون هیچ یک از 280 نفر اخراج نشده اند و پیگیری وضعیت آنان در دست اقدام است.
وی با بیان اینکه این افراد انتظار شغل های اداری و کار دفتری را دارند، افزود: حقوق این 280 نفر در سال حدود 70 میلیارد ریال است و تاکنون نیز به دلیل نبود بودجه هفت ماه حقوق معوقه دارند.
وی گفت: در حال حاضر اقدامات لازم برای تعیین تکلیف نهایی این افراد و پرداخت حقوق آنان در دست پیگیری است.
پس از ادغام معاونت راهداری اداره کل راه و شهرسازی لرستان با اداره کل حمل و نقل و پایانه ها، نخستین اداره جدید ادغام شده به نام اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در این استان 18 شهریور ماه امسال با مدیریت علی زندی فر ایجاد شد.

 

انتهای پیام/

 

 منبع: ایرنا

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات