شهردار پلدختر:

شهردار پلدختر گفت: آب و فاضلاب شهری این شهرستان با کنده‌کاری خیابان‎ها و کوچه‎ها آنها را به امان خود رها کرده و موجب نارضایتی شهروندان شده است.

به گزارش لرستان خبر، جهانگیر اکبری اظهار کرد: بر اساس قراردادی که بین شهرداری و شرکت آب و فاضلاب این شهرستان منعقد شده است، باید هر دو طرف نسبت به اجرای تعهدات خود اقدام کنند.

وی بیان کرد: متاسفانه شرکت آب و فاضلاب پس از کنده کاری کوچه‎ها و خیابان‎های شهر پلدختر نخاله‎ها و خاک‎های اضافی را به امان خدا رها می‎کند و این موجب ایجاد مزاحمت و نارضایتی شهروندان شده است.

شهردار پلدختر تاکید کرد: بر اساس قرارداد شرکت آب و فاضلاب متعهد شده است که مراحل اولیه را برای آسفالت و لکه‎گیری خیابان‎ها آماده‎سازی کرده و در اختیار شهرداری قرار دهد.

اکبری با گلایه‎مندی از اجرایی نشدن این تعهدات افزود: در برخی موارد شهرداری پلدختر در مواجه با  اعتراض شهروندان ناچار به تعطیل کردن فعالیت‎های شرکت آب و فاضلاب در سطح شهر شده است.

وی به بدهی بالغ بر یک میلیارد تومانی شرکت آب و فاضلاب شهری پلدختر به شهرداری این شهرستان اشاره و عنوان کرد: با گذشت یک سال تاکنون این مبلغ میزان بدهی به شهرداری پرداخت نشده است.

شهردار پلدختر خاطرنشان کرد: به همین دلیل شهرداری نمی‎تواند اقدام به آسفالت و لکه‎گیری خیابان‎ها و کوچه‎های سطح شهر کند که این خود موجب نارضایتی شهروندان از این نهاد شده است.

اکبری اضافه کرد: در برخی موارد شهرداری پلدختر برای جلب رضایت شهروندان با استفاده از اعتبارات خود نسبت به آماده‎سازی و آسفالت کوچه‎ها و خیابان‎ها اقدام می‎کند.

وی همچنین با اشاره به اینکه آسفالت خیابان‎های اصلی منطقه کوی بسیجیان از برنامه‎های شهرداری پلدختر است، گفت: تا پایان امسال این نهاد کار آسفالت این خیابان‎ها را به پایان می‎رساند.

شهردار پلدختر با قدردانی از تلاش اعضای شورای اسلامی شهر، از همکاری و مساعدت دلسوزانه نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان پلدختر تقدیر کرد.

انتهای پیام/

منبع: فارس

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات