در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان از تردد ۲۴۶ هزار وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی این استان طی روز گذشته خبر داد.

به گزارش لرستان خبر، علی زندی فر ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در تاریخ ۲۲ دی ماه امسال، بالاترین سرعت وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان لرستان در محور الیگودرز - ازنا به ثبت رسید.

وی افزود: بیشترین سرعت وسایل نقلیه در محورهای ارتباطی استان لرستان به میزان ۹۴ کیلومتر بر ساعت در محور الیگودرز به ازنا ثبت شده است. ‌

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با اشاره به میانگین تردد در جاده‌های لرستان در روز ۲۲ دی ماه امسال گفت: از مجموع ۲۴۶ هزار و ۲۸۴ تردد ثبت شده در محورهای مواصلاتی استان طی روز گذشته، محور دورود - سه‌راهی «چالان چولان» با ۱۱ هزار و ۸۵۳ وسیله نقلیه بیشترین تردد را به خود اختصاص داده است.

زندی فر ادامه داد: سه راهی «چالان چولان» - دورود با ۱۱ هزار و ۵۹۵ و خرم‌آباد -سه‌راهی «چالان چولان» با ۱۰ هزار و ۹۴۷ وسیله نقلیه به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم تردد در این روز قرار داشتند.

وی متوسط سرعت وسایل نقلیه را در راه‌های مواصلاتی لرستان، ۷۸ کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و افزود: ساعات اوج تردد بین ۱۷ تا ۱۸ عصر بوده که سهم وسایل نقلیه سنگین از کل تردد ثبت‌شده ۲۶ درصد گزارش شده است.

انتهای پیام/

منبع: مهر

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات