نویسنده‌ی خرم‌آبادی در جمع چهل نویسنده‌ی منتخب جایزه‌ی بهرام صادقی قرار گرفت.

به گزارش لرستان خبر، داوران مرحله‌ی نخست دور سوم جایزه بهرام صادقی (فرشته احمدی، علی خدایی و محمدحسن شهسواری) پس از دو ماه مطالعه و بررسی چندمرحله‌ای آثار، ٤٠ داستان «منتخب» از میان ۱۰۰۶ داستان ثبت‌شده در دبیرخانه را اعلام کردند.

بنا بر این گزارش امین شیرپور، نویسنده‌ی خرم‌آبادی به عنوان تنها نماینده‌ی لرستان در جمع منتخب‌های این جایزه‌ی ادبی حضور دارد.

نهایتاً تا یک هفته‌ی دیگر، فهرست و متن بیست اثر «برگزیده» از میان این چهل داستان نیز منتشر خواهد شد و در اختیار هیئت داوران مرحله‌ی نهایی جایزه بهرام صادقی قرار خواهد گرفت. در این مرحله آقایان حسین پاینده و حسین سناپور نیز به جمع داوران می‌پیوندند تا سه اثر برتر را مشخص و اعلام کنند.
مانند دوره‌های قبلی، این جایزه‌ بر برقراری ارتباط با خوانندگان و داوری نهایی در محضر ایشان تأکید دارد؛ بنابراین، برنامه‌ی جنبی و مهم این جایزه، انتشار هم‌زمانِ داستان‌های برگزیده در خوابگرد و کتاب‌خوان طاقچه است تا خوانندگان و کاربرانِ این نرم‌افزار کتاب‌خوانی هم بتوانند به داستان‌های محبوب‌شان امتیاز بدهند و سه اثرِ محبوبِ آنان نیز مشخص و اعلام شود.

برندگان نهایی مسابقه جوایز خود را از شرکت ارتباط فردا دریافت خواهند کرد. این شرکت که آینده را دنیای خلاقیت می‌داند، از همه‌ی نویسندگان آثار منتخب نیز در پایان جایزه بهرام صادقی تقدیر خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

منبع: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات